Broumovsko

Pátek 22.září 2017

Poslední aktualizace23.09.2017 04:46

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Příměstské tábory DDM Ulita Broumov

Napsat e-mail Tisk

Příměstské tábory DDM Ulita Broumov  

Název:
Příměstské tábory DDM Ulita Broumov
Datum konání:
10.07.2017 - 01.09.2017 
Místo konání:
Broumov - Broumov
Kategorie:
Oznámení

Popis

Podrobnější informace.

V období celých letních prázdnin proběhnou v Ulitě vždy v pondělí – pátek pro děti od 1. do 9. třídy příměstské tábory za dotovanou cenu 500 Kč na celý týden včetně stravy! Každý týden je připravený jiný program... Spoustu zábavy, program s tématickým obsahem, hry, dovednosti, tvoření, sporty, soutěže, výlety...více podrobností o jednotlivých týdnech najdete na WWW.ULITA.ORG
Program probíhá vždy od 8.30 do 16.00, je možnost přijít již v 7.00 a zůstat do 17.00 hodin. Stravování 3 x denně. Menší děti, které přijedou autobusem z okolí, vyzvedne po domluvě na zastávce náš pracovník.
Nutná je přihláška, kterou najdete na www.ulita.org nebo si ji vyzvednete v DDM Ulita Broumov. Přihlášku podejte nejpozději týden před vámi vybraným termínem. Spolu s ní je nutné doložit potvrzení o zaměstnání od obou rodičů.
Příměstské tábory proběhnou také v Teplicích nad Metují v termínech 10. - 14.7. a 14. - 18.8. 2017.
Speciální florbalový příměstský tábor proběhne v termínu 24. - 28.7. 2017.

tabory

Místo konání

Místo:
Broumov - Webové stránky
Město:
Broumov

Popis

Broumov je městem s bohatou historií a množstvím kulturních památek. Historické centrum Broumova s měšťanskými domy, morovým sloupem a několika kostely je městskou památkovou zónou. Dominantou Broumova je benediktinský klášter (národní kulturní památka), přístupný veřejnosti k prohlídkám. Další významnou památkou je hřbitovní kostel P. Marie - nejstarší dřevěná sakrální stavba v Čechách. S historií regionu seznamuje Muzeum Broumovska, umístěné v areálu kláštera. Broumov je východiskem několika turistických cest do Broumovských stěn a Javořích hor. Okolí města nabízí ke shlédnutí mnoho dalších památek, přírodních zajímavostí, možností pro turistiku a cykloturistiku.

Webové stránky města.

br1

br2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!