Broumovsko

Sobota 23.únor 2019

Poslední aktualizace22.02.2019 08:44

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Rozborka - sborka

Napsat e-mail Tisk

Rozborka - sborka  

Název:
Rozborka - sborka
Datum konání:
01.10.2018 - 20.12.2018 
Místo konání:
Centrum Walzel - Meziměstí
Kategorie:
Oznámení

Popis

Vážení přátelé.

Od začátku října až do Vánoc bude u nás na střelnici probíhat dovednostní soutěž v rozborce a sborce samopalu Vzor 58. Až si k nám půjdete zastřílet, zkuste svoji zručnost a zapište svůj výsledný čas do tabulky. Vezměte s sebou klidně tátu, dědu, kamarády, zavzpomínejte na vojnu a zasoutěžte si mezi sebou. Na nejrychlejšího čekají ceny v hodnotě 2100 Kč.
Pokud si budete chtít ze samopalu Vzor 58 vystřelit a nemáte zbrojní průkaz, tak máte jedinečnou možnost za akční cenu 499 Kč, která obsahuje vše potřebné (pronájem střelnice, půjčení zbraně, instruktora, náboje, terč..)

Pravidla: Pravidla jsou naprosto jednoduchá. Položíme před Vás samopal Vzor 58, stiskneme stopky a na Vás je provést rozborku a následně sborku v co nejkratším možném čase. Každý má jeden pokus. Váš čas zapíšeme do tabulky a na konci listopadu soutěž vyhodnotíme. Nejrychlejší vyhrává. Kdo bude nejrychlejší?

Cena: Pokud si k nám půjdete zastřílet, máte účast v soutěži ZDARMA. Ostatní za 99 Kč.

Výhra pro nejrychlejšího: poukaz na pronájem projekční střelnice v hodnotě 1500 Kč, poukaz na bowling pro celou rodinu v hodnotě 300 Kč, poukaz na laserovou střelnici pro celou rodinu v hodnotě 300 Kč

Rezervace: 702 208 519 / Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Místo konání

Místo:
Centrum Walzel -
Ulice:
Dlouhá 138
Město:
Meziměstí

Popis

w

Walzlovka byla postavena roku 1852. Téměř sto let žila produktivním životem, ale od roku 1940 jen chátrala a byl na ni žalostný pohled. Po 161 letech od první kolaudace oslavila Walzlovka svou druhou kolaudaci. Stará tkalcovna Walzlovka se změnila na nové Centrum Walzel a nyní sledujeme, jak nabírá druhý dech. Centrum Walzel si klade za úkol být místem Vašeho aktivního odpočinku, zábavy a obchodu. Zvýšit kvalitu životní úrovně a zpříjemnit pobyt všem obyvatelům a návštěvníkům Broumovska.

V centru můžete navštívit restauraci Švejk, solnou jeskyni, tři druhy střelnice, lezeckou stěnu, boulderingovou stěnu, fitness, cvičební sál, bowling bar s kulečníkem, fotbálkem a šipkami, víceúčelový sál, laserovou střelnici, Coop DISKONT, vinotéku, školící místnost salon Walzel, který je vhodný taktéž pro svatby, narozeniny a jiné akce. V letních měsících Vám k odpočinku a relaxaci poslouží zahrada s dětským koutkem. Centrum Walzel nabízí kvalitní služby a osobní přístup. Uspořádejte zde firemní večírek, team-building, svatbu, oslavte Vaše narozeniny, narozeniny Vašich dětí nebo si jen přijďte vychutnat gastronomický zážitek, který tu na Vás čeká každý den.

Webové stránky Centrum Walzel

Facebookový profil Centrum Walzel


Zvětšit mapu

Doporučujeme

"Zahraniční pobyt byl pro mě jednou z nejdůležitějších životních zkušeností," říká Eva Vodochodská z Broumova

eva

Díky Vzdělávacímu fondu AMOS se archivářka Eva Vodochodská mohla vydat na dvouměsíční pracovní stáž do Diecézního archivu v rakouském městě Sankt Pölten. Níže najdete krátký rozhovor o její zahraniční zkušenosti, a kdo by se chtěl inspirovat, může zažádat o stipendium v letošní výzvě fondu AMOS. Uzávěrka přihlášek je 31. května 2019... celý článek

 

Poslední komentáře