Broumovsko

Úterý 10.prosinec 2019

Poslední aktualizace12.12.2019 04:45

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Skautfest

Napsat e-mail Tisk

Skautfest  

Název:
Skautfest
Datum konání:
01.06.2019 17.00 h
Místo konání:
Police nad Metují - Police nad Metují
Kategorie:
Oznámení

Popis

Areál Hospůdky U Pavla, Zděřina

Těšit se můžete na hodně muziky, dobrého jídla a pití a pohodovou atmosféru! Také je možné přespat ve stanu, zahrát si míčové hry na hřišti za areálem, chytit wifinu a nebo sledovat západ slunce za Ostašem. Případně se dá i rozdělat oheň se vším, co k tomu patří.

Zahrají: JAKSI TAKSI (pop-punk / Praha), Heebie Jeebies (OFFICIAL) (ska-rock / Hronov), Benjaming's Clan (celtic folk-pop / Petříkovice), Three Wild Guns (rockabilly / Hradec Králové), Bez Šance (punk-rock / Police nad Metují), Vivian (pop-rock'n'roll / Broumov), Annabase (funk-jazz / Police nad Metují)

https://www.facebook.com/events/277193449854477/

Vstupné: 200 Kč

Místo konání

Místo:
Police nad Metují -
Město:
Police nad Metují

Popis

Město Police nad Metují se nachází v okrese Náchod v Královéhradeckém kraji. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

Historie města i regionu je zpracovaná na webových stránkách.

polic1

polic2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

malikttt

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku kategorii Nápad v 11. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. V současné době zároveň dokončuje druhý model, který se věnuje oblasti Křinicka. Oba tyto modely přicházejí s návrhem nápravy vysušené krajiny a zádrže vody. Podrobnosti vysvětluje Jiří Malík v rozhovoru... celý článek

 

Poslední komentáře