Broumovsko

Středa 22.listopad 2017

Poslední aktualizace24.11.2017 04:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Turnaj smíšených družstev v odbíjené

Napsat e-mail Tisk

Turnaj smíšených družstev v odbíjené  

Název:
Turnaj smíšených družstev v odbíjené
Datum konání:
20.05.2017 08.00 h
Místo konání:
Meziměstí - Meziměstí
Kategorie:
Sport

Popis

Pořádáme další ročník volejbalového turnaje na umělé trávě v Meziměstí. Přijďte si zahrát a nebo se jen podívat. Je připraveno dokonalé zázemí jak pro hráče, tak pro diváky. Spousta píva, jídla a doprovodného programu. Po celý den bude k dispozici skákací hrad pro děti. Velký stan, když nebude přízeň počasí. Malá výstava veteránů a závodních specialů. Večer diskotéka a OHNIVÁ ŠOU zakončená PŘEKVAPENÍM.

Místo konání

Místo:
Meziměstí -
Město:
Meziměstí

Popis

Meziměstí je město na Broumovsku. Městem protéká z Polska řeka Stěnava, která o patnáct kilometrů dál, za vesničkou Otovice, opět odtéká do Polska a vlévá se do řeky Nysa Kłodzka. Území města Meziměstí leží v geomorfologickém podcelku Meziměstské vrchoviny v Broumovské vrchovině, větší část území, včetně intravilánu města leží v Broumovské kotlině, ze severu je území omezeno Javořími horami s Ruprechtickým Špičákem s nadmořskou výškou 880 m. Na Ruprechtickém Špičáku byla postavena rozhledna, která skýtá široký rozhled – na Krkonoše, Broumovské stěny či Stolové hory.

První zmínka o obci, tehdy zvané Dolní Vižňov (vznikl rozdělením Vižňova na horní a dolní), pochází z roku 1408. Meziměstí je nejmladším městem okresu Náchod, na město bylo povýšeno v březnu roku 1992.

Webové stránky Meziměstí.

Foto Jan Kašpar

zamek


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Historie varhan ve farním kostele Petra a Pavla v Broumově

IMG 4096

V neděli 12. listopadu 2017 byla požehnáním rekonstruovaného královského nástroje v děkanském kostele sv. Petra a Pavla završena čtyřletá práce mistrů varhanářů otce a syna Červenkových z Jakubovic u Lanškrouna... celý článek

Poslední komentáře