Broumovsko

Sobota 24.srpen 2019

Poslední aktualizace25.08.2019 04:14

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Výstava - "uvnitřvenku"

Napsat e-mail Tisk

Výstava - "uvnitřvenku"  

Název:
Výstava - "uvnitřvenku"
Datum konání:
01.07.2019 - 27.07.2019 
Místo konání:
Broumov - Broumov
Kategorie:
Výstava

Popis

po – pá 8:30 – 16:30, so 8:30 – 11:30

Výstava grafik německé autorky Gabriele Stolz.
Gabriele za svůj život získala řadu ocenění, mimo jiné cenu bavorského ministerstva pro vědu a umění. Výstava je připravena spolkem Omnium ve spolupráci organizace Heimatpflegerin der Sudetendeutschen v rámci cyklu výstav představujících současné německé výtvarné umění v České republice.

Výstavní síň LokArt.

gab

Místo konání

Místo:
Broumov - Webové stránky
Město:
Broumov

Popis

Broumov je městem s bohatou historií a množstvím kulturních památek. Historické centrum Broumova s měšťanskými domy, morovým sloupem a několika kostely je městskou památkovou zónou. Dominantou Broumova je benediktinský klášter (národní kulturní památka), přístupný veřejnosti k prohlídkám. Další významnou památkou je hřbitovní kostel P. Marie - nejstarší dřevěná sakrální stavba v Čechách. S historií regionu seznamuje Muzeum Broumovska, umístěné v areálu kláštera. Broumov je východiskem několika turistických cest do Broumovských stěn a Javořích hor. Okolí města nabízí ke shlédnutí mnoho dalších památek, přírodních zajímavostí, možností pro turistiku a cykloturistiku.

Webové stránky města.

br1

br2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře