Broumovsko

Čtvrtek 4.červen 2020

Poslední aktualizace 4.06.2020 05:40

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Výstava - "uvnitřvenku"

Napsat e-mail Tisk

Výstava - "uvnitřvenku"  

Název:
Výstava - "uvnitřvenku"
Datum konání:
01.07.2019 - 27.07.2019 
Místo konání:
Broumov - Broumov
Kategorie:
Výstava

Popis

po – pá 8:30 – 16:30, so 8:30 – 11:30

Výstava grafik německé autorky Gabriele Stolz.
Gabriele za svůj život získala řadu ocenění, mimo jiné cenu bavorského ministerstva pro vědu a umění. Výstava je připravena spolkem Omnium ve spolupráci organizace Heimatpflegerin der Sudetendeutschen v rámci cyklu výstav představujících současné německé výtvarné umění v České republice.

Výstavní síň LokArt.

gab

Místo konání

Místo:
Broumov - Webové stránky
Město:
Broumov

Popis

Broumov je městem s bohatou historií a množstvím kulturních památek. Historické centrum Broumova s měšťanskými domy, morovým sloupem a několika kostely je městskou památkovou zónou. Dominantou Broumova je benediktinský klášter (národní kulturní památka), přístupný veřejnosti k prohlídkám. Další významnou památkou je hřbitovní kostel P. Marie - nejstarší dřevěná sakrální stavba v Čechách. S historií regionu seznamuje Muzeum Broumovska, umístěné v areálu kláštera. Broumov je východiskem několika turistických cest do Broumovských stěn a Javořích hor. Okolí města nabízí ke shlédnutí mnoho dalších památek, přírodních zajímavostí, možností pro turistiku a cykloturistiku.

Webové stránky města.

br1

br2


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Benefiční koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera – P. S. ONLINE

Police Symphony Orchestra galakoncert foto Tomáš Hejzlar 6537 nahled

Mladí hudební nadšenci z Police Symphony Orchestra často a rádi pořádají koncerty pro dobrou věc. Během deseti let existence orchestru na dobročinné účely věnovali téměř 1,2 milionu korun a s neslábnoucí energií hodlají pokračovat i nyní. V neděli 31. května od 20 hodin odehrají speciální benefiční koncert P. S. ONLINE, oproti jiným online přenosům pojatý velmi netradičně - skloubí hudbu a pohyb s poetikou barokní perly broumovského výběžku... celý článek

 

Poslední komentáře