Broumovsko

Úterý 21.listopad 2017

Poslední aktualizace22.11.2017 04:50

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

Email Tisk PDF

podpŽádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově).

Jakou máme vizi vzdělanosti? Odpovědi hledali prezidentští kandidáti a další osobnosti na 4. Broumovských diskusích

Email Tisk PDF

 DSC02256 V úterý 7. listopadu pokračoval v broumovském klášteře 4. ročník Broumovských diskusí. Pondělní panel prezidentských kandidátů doplnili úterní hosté Helena Illnerová, Martin Jan Stránský, Ondřej Šteffl, Vladimíra Dvořáková, Tomáš Feřtek a Nina Nováková.

Prezidentští kandidáti diskutovali o vzdělávání a vzdělanosti na 4. Broumovských diskusích

Email Tisk PDF

 DSC01826Na první společné debatě se v pondělí 6. listopadu sešlo pět prezidentských kandidátů. V broumovském klášteře spolu diskutovali na konferenci 4. Broumovské diskuse na téma Vize vzdělanosti.

Talentový fond opět podpoří mladé lidi z Broumovska

Email Tisk PDF

proKaždý mladý talentovaný jedinec si nemůže dovolit získat zkušenosti s prací či studiem v zahraničí, aby své znalosti, nadání a schopnosti rozvinul v modernějším prostředí s vyspělejšími podmínkami v oblastech umění či vědy. Těm, kteří jsou limitovaní finančními prostředky, nabízíme přihlásit se do 2. otevřeného grantového kola Talentového fondu BROUMOVSKO obecně prospěšné společnosti Pro rozvoj Broumovska na školní rok 2018/2019.

Kuchařské naděje z Teplic nad Metují soutěží o nejlepší Svačinu roku

Email Tisk PDF

Foto Svačina roku s Rio Mare ilustračníStřední škola hotelnictví a společného stravování Teplice nad Metují se účastní 5. ročníku gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare. Letos je v gastronomické soutěži přihlášeno 38 škol z celé České republiky. Soutěžící se utkají o ceny v hodnotě 20 tisíc korun a tuňákové výrobky Rio Mare.

Prezidentští kandidáti v pondělí zahájí 4. Broumovské diskuse

Email Tisk PDF

klassO Vizi vzdělanosti se bude diskutovat ve dnech 6. a 7. listopadu na konferenci 4. Broumovské diskuse v broumovském klášteře. Dvoudenního setkání, které je přístupné i veřejnosti, se zúčastní pět prezidentských kandidátů a další zajímaví hosté.

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. listopadu

Email Tisk PDF

topol A3TTTVíkend s Topoly, dvě divadelní představení, trh, judo, fotbal, kulinářské soutěže, ples, vernisáž výstavy či rockový koncert. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 3. do 5. listopadu konají na Broumovsku.

Hasiči na Broumovsku kvůli větru řešili desítky případů

Email Tisk PDF

22859720 1572846119437188 6355881696403125414 oV neděli od rána začali hasiči na Broumovsku řešit první události v souvislosti s extrémně silným větrem, který byl očekáván během dne na území celé České republiky. Hasiči likvidovali a odstraňovali stromy a větve spadlé na pozemní komunikace případně porušené střechy domů.

12. ročník Náchodských mezioborových dnů je minulostí

Email Tisk PDF

IMG 5185Téměř tři stovky účastníků se minulý týden od středy do pátku vzdělávalo na již 12. ročníku odborné konference Náchodské mezioborové dny. Tak jako v minulých letech byla konference akreditována jak pro nelékařské zdravotnické pracovníky, tak pro lékaře i farmaceuty. Vzdělávací akce se tradičně konala v Městském divadle dr. Josefa Čížka v Náchodě.

Strana 3 z 271

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře