Broumovsko

Sobota 24.únor 2018

Poslední aktualizace25.02.2018 04:47

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Mobilní aplikace IDS přináší nové služby pro cestující

Email Tisk PDF

busssCestování veřejnou dopravou ve východočeském regionu se přizpůsobuje současným trendům. Pardubický a Královéhradecký kraj prostřednictvím společnosti OREDO spustily mobilní aplikaci IDS pro chytré telefony s operačním systémem Android, ve které cestující naleznou všechny potřebné informace o autobusových i vlakových spojích.

Výtěžek Tříkrálové sbírky 2018 v Broumově a okolí činí více než 100 tisíc korun

Email Tisk PDF

IMG 20180106 081935V sobotu 6. ledna 2018 se na Broumovsku opět uskutečnila Tříkrálová sbírka. Navzdory loňským extrémním podmínkám se i v letošním roce přihlásilo mnoho dobrovolníků z řad dětí i vedoucích, za což jim děkuji.

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 12. do 14. ledna

Email Tisk PDF

garazTTTPřednáška, poslechový večer Boba Dylana, hasičská soutěž, Novoroční koncerty Polického symfonického orchestru, divadlo pro děti, taneční odpoledne, ples a koncert legendární skupiny Garáž. To je nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 12. do 14. ledna.

V Broumově a v Polici nad Metují se mění umístění některých volebních místností

Email Tisk PDF

volllbyV pátek 12. ledna a v sobotu 13. ledna se v celé České republice koná první kolo prezidentských voleb. Městské úřady Broumova a Police nad Metují upozorňují na změnu umístění některých volebních místností.

Řidič automobilu srazil cyklistu a od nehody ujel. Policie žádá veřejnost o pomoc

Email Tisk PDF

IMG 0670Policie České republiky žádá veřejnost o pomoc při vyšetřování dopravní nehody, k níž došlo v sobotu 6. ledna 2018 v 21:57 hodin v Broumově - Olivětíně.

Návštěvnost broumovského kláštera opět překonala šedesátitisícovou hranici

Email Tisk PDF

zahrrraV loňském roce si do broumovského benediktinského kláštera našlo cestu přes šedesát pět tisíc návštěvníků z Čech i ze zahraničí. Na letošní rok připravuje tato národní kulturní památka několik novinek, včetně restaurace, nové mobilní aplikace nebo interaktivní výstavy Supermarket Svět.

S Vánocemi se Broumov rozloučil tříkrálovým průvodem

Email Tisk PDF

za14V podvečer 7. ledna 2018 se na broumovském náměstí, které bylo zahalené do tmy, rozsvítilo světélko, trubači rozezněli své hudební nástroje a z povzdálí přítomní viděli přicházet poutníka, za ním Josefa s Marií, tři krále, anděly, pastýře a děvečky.

V Adršpachu se chystá projekt na vybudování lezecké stěny

Email Tisk PDF

pppSkupina nadšenců a dobrovolníků z Adršpachu se pustila do smělého projektu s názvem Ádrboulder, na jehož konci by měla v obci vzniknout boulderingová stěna pro horolezce i širokou veřejnost.

Student Gymnázia Broumov Martin Frömmel uspěl v soutěži Best in English 2017

Email Tisk PDF

martttStudent oktávy Gymnázia Broumov Martin Frömmel dosáhl obrovského úspěchu v soutěži Best ina English 2017. V rámci České republiky se umístil na 65. místě a celkově byl 226. Z 337 českých škol se soutěže zúčastnilo 8 152 studentů, celkem se zapojilo 17 612 studentů ze 750 škol 29 států světa.

Strana 4 z 280

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o práci pro Broumovsko

eva

Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ Broumov a předsedkyně správní rady Nadačního fondu Hospital Broumov odpověděla na několik otázek...celý článek

Poslední komentáře