Broumovsko

Sobota 24.únor 2018

Poslední aktualizace25.02.2018 04:47

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Novinka v zimní údržbě: řidiči zjistí aktuální info v mobilu

Email Tisk PDF

mapaUž v této zimní sezoně budou moci řidiči v Královéhradeckém kraji volit trasu jízdy či čas odjezdu podle aktuálního stavu vozovek. Umožní jim to nová internetová aplikace, díky níž se snadno dozvědí, kdy naposledy byl daný úsek ošetřen. Služba je dostupná od 3. ledna 2018 na tomto odkazu.

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. ledna

Email Tisk PDF

kralovePrůvod Tří králů, Tříkrálová sbírka a Tříkrálový koncert, koncert Sester Havelkových, kurz, přednáška, zahájení výstavy či koncert Václava Neckáře. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 5. do 7. ledna a v následujících dnech konají na Broumovsku.

I letos Město Broumov vyhlásilo fotografickou soutěž Společně kulturní! - Pohraničí v objektivu

Email Tisk PDF

hvezddaMěsto Broumov realizuje v letech 2017 – 2019 projekt Společně kulturní!, který je spolufinancován z prostředků Evropské unie prostřednictvím Fondu regionálního rozvoje a programu Interreg V-A Česká republika – Polsko. Projekt spojuje partnery město Broumov, Gminu Miejskou Nowa Ruda, Gminu Nowa Ruda a Gminu Radków. Každý z těchto partnerů zorganizuje ve svém městě v letech 2017 a 2018 fotografickou soutěž (uskuteční se tedy čtyři ročníky v jednom roce). V roce 2019 se pak všech osm vítězů předešlých ročníků utká o prvenství ve velkém finále, které se uskuteční v Radkówě.

Na Nový rok došlo v Broumově ke dvěma dopravním nehodám

Email Tisk PDF

DN Broumov 1. 1. 1Hned první den roku 2018 došlo v Broumově ke dvěma dopravním nehodám. Při jedné z nich došlo i ke zraněním.

Zloděj rozbil okno a vykradl rodinný dům. Při tom sebral dva hudební nástroje

Email Tisk PDF

hou2TTTPo dosud neznámém pachateli, který se vloupal v noci z 31. prosince 2017 na 1. ledna 2018 do rodinného domu ve Velkém Dřevíči na Hronovsku, pátrají policisté z náchodské kriminální služby.

Silvestrovské ohlédnutí za zásahy hasičů v Královéhradeckém kraji v roce 2017

Email Tisk PDF

Zachrašťany býkHasiči každý den zasahují u řady případů. Některé jsou vážné, některé však kuriózní.

Nabídka akcí na Broumovsku na poslední čtyři dny roku 2017

Email Tisk PDF

silTTTVánoční koncerty, vystoupení amerického písničkáře, dvoudenní fotbalový turnaj, divadlo, Silvestrovské vejšlapy a oslavy Silvestra. To jsou tipy na některé akce, které se poslední dny roku 2017 konají na Broumnovsku.

Před krajským úřadem příští rok znovu zavlaje vlajka Tibetu

Email Tisk PDF

vlajka tibet 2017 webJiž potřetí v historii se Královéhradecký kraj oficiálně zúčastní kampaně Vlajka pro Tibet, která poukazuje na porušování lidských práv. Vlajku kraj vyvěsí na svém oficiálním stožáru na Pivovarském náměstí v Hradci Králové 10. března 2018. Rozhodla o tom rada kraje.

Čeští krajané v Americe obdivují vánoční výzdobu na broumovském náměstí

Email Tisk PDF

kasnaZásluhou facebooku a e-mailu známe ohlasy našich českých krajanů ve Spojených státech amerických. V letošním roce je nadchla vánočně vyzdobená historická kašna na broumovském náměstí.

Strana 5 z 280

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o práci pro Broumovsko

eva

Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ Broumov a předsedkyně správní rady Nadačního fondu Hospital Broumov odpověděla na několik otázek...celý článek

Poslední komentáře