Broumovsko

Sobota 24.únor 2018

Poslední aktualizace25.02.2018 04:47

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Broumov navštívila skupina uměleckého polsko-česko-ukrajinského plenéru

Email Tisk PDF

snimekpetrV pondělí 18. prosince se uskutečnila návštěva skupiny mládeže a umělců, členů interdisciplinárního uměleckého polsko-česko-ukrajinského plenéru. Kolem 40 účastníků přijelo do Broumova, aby se seznámili s významnými budovami města.

Na Broumovsku se bouralo

Email Tisk PDF

DN Broumov Masarykova tř. 2V úterý došlo v Broumově a v Březové ke dvěma dopravním nehodám. Dvě osoby v Březové byly lehce zraněny. Také při nehodě u Teplic nad Metují byli zranění.

Nabídka akcí na Broumovsku pro předvánoční víkend a následující svátky

Email Tisk PDF

mseTTTČeská mše vánoční, varhanní koncerty, kino, volejbal, prohlídky kláštera, vytrubování, charitativní akce, program pro děti. To jsou tipy na některé akce, které se v předvánoční a sváteční dny konají na Broumovsku.

Kamion uvízl na železničním přejezdu ve Žďáru nad Metují

Email Tisk PDF

Žďár n. M. kamion na kolejích 1Namrzlá a uklouzaná cesta se nejspíše podepsala na tom, že v pondělí ráno prázdný kamion uvízl na železničním přejezdu ve Žďáru nad Metují.

Mark Wesley Kylar z amerického Austinu hledá žijící potomky

Email Tisk PDF

kylarBrzy nastane Štědrý večer. Sníte kapra se salátem, rozdáte si dárky a velké těšení přejde do poklidné atmosféry Vánoc. Podobně oslaví svátky i pan Mark Wesley Kylar s rodinou v dalekém Austinu v USA.

Adventní trh v broumovském klášteře navodil vánoční atmosféru

Email Tisk PDF

IMG 5978V broumovském benediktinském klášteře se v neděli 17. prosince konal tradiční Adventní trh, večer následovaný Adventním koncertem. Prodej vánočních výrobků a regionálních produktů zpestřila řemeslná výroba, živá hudba i Adventní dílny.

Z prezidentských kandidátů to u studentů Gymnázia Broumov vyhrál Jiří Drahoš

Email Tisk PDF

drahosBěhem minulého týdne na Gymnáziu v Broumově proběhly studentské prezidentské volby. U broumovských gymnazistů to vyhrál Jiří Drahoš. Z 221 oprávněných voličů volilo 98 studentů, tři hlasy byly neplatné.

Požár v bytě v Meziměstí způsobila svíčka bez dozoru

Email Tisk PDF

Požár Meziměstí 4Požár v bytě v Meziměstí způsobila svíčka bez dozoru. Jedna osoba se nadýchala zplodin hoření a byla převezena na pozorování do nemocnice. Škoda byla odhadnuta asi na 200 tisíc korun.

Policisté a hasiči na Broumovsku měli ve čtvrtek perný den

Email Tisk PDF

tepTTři dopravní nehody a další tři výjezdy s technickou pomocí. Takový byl čtvrtek pro policisty a hasiče na Broumovsku. Na silnicích to dost klouzalo, ale účastníci při nehodách utrpěli naštěstí jen lehčí zranění

Strana 6 z 280

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o práci pro Broumovsko

eva

Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ Broumov a předsedkyně správní rady Nadačního fondu Hospital Broumov odpověděla na několik otázek...celý článek

Poslední komentáře