Broumovsko

Pondělí 18.červen 2018

Poslední aktualizace18.06.2018 04:24

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. dubna

Email Tisk PDF

CZ Scorpion EVO 3D B 1024x754Dny otevřených dveří střelnice v Centru Walzel, jeden z posledních plesů sezóny, promítání filmů, Dobrovolnický den v broumovském klášteře, beseda, zahájení dvou výstav. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 6. do 8. dubna konají na Broumovsku.

Pěkov neprůjezdný. Pěkov průjezdný. Pěkov...

Email Tisk PDF

pekovKomedie opravy silnice v Pěkově pokračuje a málokdo tomu rozumí. V minulých týdnech jsme podle dostupných informací uvedli, že úplná uzavírka začne 9. dubna s tím, že od 3. dubna budou prováděny přípravné práce a práce spojené s dokončováním a opravami chodníků. V úterý 3. dubna však řidiči přes Pěkov už neprojeli. Vše se však den ze dne mění.

V úterý začne uzavírka silnice z Broumova do Martínkovic

Email Tisk PDF

mappaV úterý 3. dubna začne z důvodu rekonstrukce úplná uzavírka silnice č. III/3025 z Broumova do Martínkovic. Uzavírka potrvá do 27. května. Objízdná trasa povede v obou směrech přes Otovice.

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 30. března do 1. dubna

Email Tisk PDF

kurTTTDvě divadelní představení, turistický pochod, Velikonoce v Dřevěnce, fotbal, koncert v Edenu a program pro děti v klášteře. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 30. března do 1. dubna konají na Broumovsku.

Řidička skončila s autem ve Stěnavě

Email Tisk PDF

ot2Zřejmě nepřiměřená rychlost a alkohol stály za nehodou v sobotu 24. března 2018 před třetí hodinou ráno v Otovicích.

Za násilí vůči manželce musí opustit domácnost

Email Tisk PDF

ppppaaaPřivolaná policejní hlídka z obvodního oddělení v Broumově ve čtvrtek 22. března 2018 vykázala ze společného bytu na Broumovsku 37letého manžela, který se násilně choval vůči své ženě. Napadenou ženu ošetřili zdravotníci.

Broumovské noviny jsou druhý nejlepší zpravodaj měst a obcí v Královéhradeckém kraji

Email Tisk PDF

HradecV soutěži o nejlepší zpravodaj měst a obcí v Královéhradeckém kraji za rok 2017 získaly Broumovské noviny pomyslné "stříbro"!

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 23. do 25. března

Email Tisk PDF

trrrrrkVelikonoční trhy v klášteře, Velikonoční slavnosti, festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, setkání sběratelů, taneční zábava, stolní tenis, beseda, komorní koncert či ochutnávka čokolády. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 23. do 25. března konají na Broumovsku.

Osobnosti kraje může opět nominovat i veřejnost. V minulých letech medaile putovaly i na Broumovsko

Email Tisk PDF

1Královéhradecký kraj bude 8. května v rámci oslav Dne kraje udělovat pamětní medaile hejtmana. V letošním ročníku může osobnosti opět nominovat široká veřejnost, a to až do 15. dubna 2018. Medaile hejtmana v minulých letech převzali i osobnosti z Broumovska.

Strana 7 z 289

Doporučujeme

Broumov má questy. Nový turistický produkt láká k návštěvě turisty, na své si ale přijdou i místní

IMG 0208 kopie

Město Broumov má dva nové turistické okruhy. Slavnostní otevření pro odbornou veřejnost se uskutečnilo v pátek 8. června ve výstavní síni LOKART. Po krátké prezentaci, proč a jakým způsobem se Město Broumov rozhodlo této myšlence dát hmotnou podobu, starosta města Jaroslav Bitnar symbolicky přestřihl pásku a společně se pak se všemi vydal jeden quest vyzkoušet na vlastní kůži... celý článek

Poslední komentáře