Broumovsko

Sobota 24.únor 2018

Poslední aktualizace25.02.2018 04:47

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Na broumovském náměstí od včerejšího večera září modrobílý vánoční strom

Email Tisk PDF

24210504 1539847352757699 1805815840401460115 oStovky lidí přišly v podvečer první adventní neděle na broumovské náměstí, aby se staly svědky rozsvícení vánočního stromu.

V Broumově se otevřelo zrekonstruované oddělení následné a dlouhodobé péče za 23 milionů korun

Email Tisk PDF

IMG 5585Modernějším oddělením následné intenzivní péče (NIP) a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče (DIOP) nyní disponuje nemocnice v Broumově. Po bezmála rok trvajících stavebních úpravách se zde otevřely zrekonstruované pokoje pro pacienty i zázemí pro personál. Kraj zde profinancoval více jak 23 milionů korun.

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 1. do 3. prosince

Email Tisk PDF

stromRozsvěcení vánočních stromů, Adventní koncerty, Den otevřených dveří na gymnáziu, Gastroden, divadla, předvánoční programy pro děti, fotbalový a florbalový turnaj, Zimní táboření na Hvězdě. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 1. do 3. prosince konají na Broumovsku.

V Meziměstí se opravuje nádražní budova. Fasádu bude mít z období 19. století

Email Tisk PDF

P1110766aV Meziměstí se z kraje příštího roku dokončí oprava nádražní budovy. Na otázky z průběhu rekonstrukce odpověděl vedoucí provozního oddělení Správy osobních nádraží Hradec Králové Pavel Horáček.

V Šonově oslavili založení zemědělského družstva

Email Tisk PDF

IMG 5373V sobotu 25. listopadu se v Šonově u Broumova konala oslava 25. výročí založení zemědělského družstva. V areálu družstva byla k vidění současná moderní zemědělská a dopravní technika, ale také zde byly vystaveny historické stroje a zařízení, které se používaly v zemědělství v dobách dávných i nedávných.

Celý svět dnes slaví Giving Tuesday. Zapojil se i Klášter Broumov

Email Tisk PDF

givPo nákupní horečce na Black Friday do Česka letos podruhé přichází Giving Tuesday – světový svátek dárcovství a nejštědřejší den v roce. Celý svět včetně Česka se spojí s jediným cílem, aby pomáhal a vrátil společnosti něco dobrého zpět. Klášter Broumov se do oslav také rozhodl zapojit.

Vlaky budou od prosince jezdit podle nového jízdního řádu

Email Tisk PDF

meziNový jízdní řád, který začne platit v neděli 10. prosince 2017, přináší změny nejen pro cestující v Královéhradeckém kraji. Lepší spojení třeba nastane na trati Teplice nad Metují – Trutnov.

Osobní vozidlo skončilo na střeše a blokovalo jízdní pruh

Email Tisk PDF

DN Police n. M. 1Dopravní nehoda se stala ve čtvrtek po 7. hodině ranní za Policí nad Metují směrem na Bezděkov. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči vrátili vozidlo zpět na kola a umístili jej mimo vozovku. Posléze předali místo Policii České republiky.

Výstava Tempus fugit míří poprvé na Moravu

Email Tisk PDF

tempusTFotografická výstava TEMPUS FUGIT (Čas běží), která si klade za cíl poukázat na havarijní stav jedinečné skupiny venkovských barokních sakrálních staveb na Broumovsku, se poprvé objeví na Moravě.

Strana 8 z 280

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o práci pro Broumovsko

eva

Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ Broumov a předsedkyně správní rady Nadačního fondu Hospital Broumov odpověděla na několik otázek...celý článek

Poslední komentáře