Broumovsko

Sobota 24.únor 2018

Poslední aktualizace25.02.2018 04:47

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. listopadu

Email Tisk PDF

SLAVASlavnosti českého piva a polských klobás, Vinná brána, Sparťanská merenda, tři divadelní hry, kino pro děti, taneční zábava, prohlídky kláštera, zahájení výstav či Posezení se sládkem pivovaru. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 24. do 26. listopadu konají na Broumovsku.

Cíl byl dosažen! Veřejnost svojí fyzickou aktivitou získala peníze pro vižňovský kostel

Email Tisk PDF

cilOd úterý 7. listopadu do úterý 21. listopadu bylo možné díky Nadaci ČEZ získat zvolenou formou pohybu 100 tisíc korun nana výměnu oken ve vižňovském kostele sv Anny. Cíl byl naplněn asi 28 hodin před uplynutím lhůty!

P. Petr Prokop Siostrzonek byl zvolen břevnovským arciopatem

Email Tisk PDF

opopKapitula Benediktinského arciopatství sv. Vojtěcha a sv. Markéty v Praze - Břevnově oznámila, že 21. listopadu L. P. 2017, za předsednictví P. Edmunda Wagenhofera, praesese Slovanské benediktinské kongregace sv. Vojtěcha, zvolila 61. opata břevnovského kláštera. Zvolen byl P. Petr Prokop Siostrzonek, dosavadní převor - administrátor tohoto opatství.

V Pěkově havarovala dodávka. Silnice byla po dobu zásahu uzavřena

Email Tisk PDF

kamProfesionální hasiči z Náchoda, Broumova a dobrovolní hasiči z Police nad Metují byli povoláni k dopravní nehodě do obce Pěkov. Vozidlo se nacházelo převrácené na bok přes vozovku, a proto byla komunikace po dobu zásahu uzavřena.

Nadační fond Gymnázia Broumov ocenil nejlepší studenty školy

Email Tisk PDF

IMG 6607Nadační fond Gymnázia Broumov ocenil 16.listopadu 2017 v Opatských sálech broumovského kláštera nejlepší studenty školy za školní rok 2016 a 2017.

Vítězem soutěže EDEN 2017 se staly Orlické hory a Podorlicko. Broumovsko je na 3. místě

Email Tisk PDF

edenExcelentní evropská destinace s jedinečným kulturním produktem – to jsou Orlické hory a Podorlicko, vítěz letošního ročníku soutěže EDEN. Destinace Broumovsko obsadila v soutěži 3. místo. Tématem projektu Evropské unie, který zviditelňuje méně známé evropské regiony, byl pro letošní rok kulturní turismus. Vítěz i finalisté letošního ročníku byli oznámeni na Fóru cestovního ruchu 15. listopadu 2017 v Táboře.

Absolutním vítězem soutěže DestinaCze 2017 se stala Skalní města Broumovska

Email Tisk PDF

stenyAbsolutním vítězem pátého ročníku soutěže o nejoblíbenější destinaci České republiky, kterou vyhlašuje agentura CzechTourism, se stala Skalní města Broumovska. Výsledky soutěže byly vyhlášeny na slavnostním večeru v rámci konference Fórum cestovního ruchu v Táboře.

Přes noc zmizela ze stavby silnice vibrační deska

Email Tisk PDF

popoPo dosud neznámém pachateli krádeže části stavebního stroje za 170 tisíc korun z opravované silnice v Polici nad Metují, pátrají od víkendu společně s kriminalisty místní policisté.

Skončila rekonstrukce průtahu Náchoda

Email Tisk PDF

IMG 5122Ve čtvrtek 16. listopadu byla slavnostně ukončena rekonstrukce průtahu Náchoda a tím skončily objízdné trasy přes centrum města a pro kamiony až přes Trutnov. Dokončovací práce už za provozu pokračují na výpadovce na Hradec Králové.

Strana 9 z 280

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o práci pro Broumovsko

eva

Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ Broumov a předsedkyně správní rady Nadačního fondu Hospital Broumov odpověděla na několik otázek...celý článek

Poslední komentáře