Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Koncert ArtCafé Plus: Kristina Barta, Tuva Hellum
banner

Koncert ArtCafé Plus: Kristina Barta, Tuva Hellum

Lokalita:Broumov
Začátek:28. 11. 2021, 18:00
Web:www.klasterbroumov.cz
GPS souřadnice:50°35'10,297"N, 16°19'59,984"E
Vstupné: dobrovolné
Pořádá: Vzdělávací a kulturní centrum Broumov
Rezervace: vaclav.matejicek@broumovsko.cz

Na speciálním koncertu programu ArtCafé Plus se představí norská muzikantka Tuva Hellum Marschhäuser a česká hudebnice a producentka Kristina Barta – listopadové rezidentky broumovského kláštera. Spolu s nimi vystoupí i místní muzikant Jakub Šafář a děti z hudebního workshopu Music Lab.

Koncert se koná v rámci projektu “Hortus Musicalis Broumov – rezidence, kulturní výměna, komunita”, který byl podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Fondů EHP 2014–2021, z programu KULTURA.

Místo konání
Klášter Broumov

Klášter Broumov

Impozantní barokní komplex broumovského kláštera na vás dýchne bohatou historií a můžete tu s přehledem strávit celý den. Na celoročně přístupný prohlídkový okruh této národní kulturní památky můžete vyrazit i

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)