Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Víla Metujka a skřítek Vilém očima dětí
banner

Víla Metujka a skřítek Vilém očima dětí

Lokalita:Police nad Metují
Začátek:22. 11. 2021
Konec:11. 12. 2021
Web:www.pellyhodomy.cz

Výstava dětských prací. Začátkem podzimu jsme se obrátili na děti s prosbou, jestli by neztvárnily skřítka Viléma a vílu Metujku, které mohly potkat na dobrodružném putování po Polici. Mile nás překvapilo, kolik výtvorů se sešlo. Přijďte si je prohlédnout. Výstava se koná v Konferenční místnosti ve 2. patře Pellyho domů a je otevřena v pracovní dny 8:30–16:00 a o sobotách 8:30–11:30.

Místo konání
Police nad Metují

Police nad Metují

Město Police nad Metují se nachází v náchodském okrese. Geologický vývoj tohoto území ovlivnil nejenom vznik unikátní krajinné oblasti, ale podmínil i vznik jednoho z nejvýznamnějších rezervoárů podzemní pitné vody, s významným vodohospodářským využitím

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)