Broumovsko

Pondělí 8.březen 2021

Poslední aktualizace 8.03.2021 04:57

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Názory

Názory

Názory, stanoviska, dokumenty.

Nikdy bych si nepředstavovala, že by mi mohla chybět škola

Email Tisk PDF

regiStudenti kvinty a 1. ročníku Gymnázia Broumov v rámci distanční výuky odpověděli pro Naše Broumovsko na několik otázek směrovaných na současnou dobu. Titulní fotografii, která podle zadání má studentům vykouzlit úsměv na tváři, poslala Regina Přibylová, druhou poskytl Filip Pancner. Autorkou titulního názvu článku je Sabina Hartová.

Budu se radovat z obyčejných věcí, jako je úsměv cizích lidí na ulici, čerstvý koláč z pekárny nebo objetí s přáteli

Email Tisk PDF

IMG 20210214 103810Studenti kvinty a 1. ročníku Gymnázia Broumov v rámci distanční výuky odpověděli pro Naše Broumovsko na několik otázek směrovaných na současnou dobu. Fotografii, která podle zadání má studentům vykouzlit úsměv na tváři, poslal JK. Autorkou titulního názvu článku je Kateřina B.. Anketa bude pokračovat!

Dospělým bych vzkázala: Odpočiňte si co možná nejvíce…

Email Tisk PDF

NelaHavelkovaStudenti kvinty a 1. ročníku Gymnázia Broumov v rámci distanční výuky odpověděli pro Naše Broumovsko na několik otázek směrovaných na současnou dobu. Fotografii, která podle zadání má studentům vykouzlit úsměv na tváři, poslala Nela Havelková. Autorkou titulního názvu článku je Květa Kyralová. Anketa bude v dalších dnech pokračovat!

Tereza Machková: Gympl mi ukázal cesty, po kterých mohu jít v životě dál

Email Tisk PDF

tereza"Mám ještě v živé paměti, jak přišla Tereza do své třídy. Nastoupila o rok později, do sekundy. Byla tichá, ušlápnutá, začátky pro ní byly velmi těžké, třída už byl rozjetý vlak. Dnes? Tereza vyrostla v inteligentní, kultivovanou a sebevědomou dívku. Mám z její proměny skutečně velkou radost a budu ji držet palce v další životní cestě." Milan Kulhánek, učitel Gymnázia Broumov

Rozhovor s psycholožkou Masarykovy školy Michaelou Krutilovou

Email Tisk PDF

91767513 112657280384768 1125367893538635776 nNa několik otázek odpověděla psycholožka Masarykovy základní školy v Broumově Michaela Krutilová.

Strana 1 z 50

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free