Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty

Ostatní sporty

Střelecký klub Hubert Broumov ukončil sezónu

st1TTTV sobotu 8. prosince 2018 se uskutečnila na střelnici SK Hubert Broumov tradiční střelecká soutěž Vánoční speciál. Tímto střeleckým kláním každoročně končí soutěžní střelecká sezóna. Soutěž pořádaly Střelecký klub Hubert Broumov, Střelecký klub Náchod a Střelecký klub ČD Meziměstí za účasti celkem 15 střelců.

Golfové hřiště Grosshof je v České republice hodně ceněné

21371124 1676554649127816 4159897628572312882 nGolfový spolek Všudehrálů sdružující hráče, kteří hráli na více než 60 českých hřištích, už po páté vybíral nejlepší české hřiště. V této anketě si opět velmi dobře vedl broumovský golfový resort GC Grosshof!

Volejbalisti mají stále co na práci

mixáček 25.11.18 2Ženský turnaj v Novém Městě nad Metují, Volejbalová dvanáctihodinovka v Broumově a turnaje všech kategorií "barevného" volejbalu. Broumovský volejbal do toho "furt plácá".

Masarykova základní škola se zapojila do projektu Českého volejbalového svazu Barevný volejbal do škol

IMG 7634Masarykova základní škola v Broumově se přihlásila do projektu Českého volejbalového svazu Barevný volejbal do škol. V úterý 27. listopadu se ve Sportovní hale na Spořilově konalo školní kolo Masarykovy ZŠ v barevném volejbale. Turnaje se zúčastnilo celkem 36 dětí rozdělených do tří věkových kategorií.

Judistka Kristýna Vondřejcová zlatá v Polsku

judo2Heřmánkovická judistka Kristýna Vondřejcová se v sobotu 24. listopadu 2018 zúčastnila v polské Olešnici mezinárodního turnaje Olympic Hopes Cadets Tournament kam byla vyslána Českým svazem juda.

Zlato pro Českou republiku a Broumovsko na Algarve Open

standaV portugalském Algarve na hřišti Pestana Vila Sol se ve dnech 22. - 24. 11. 2018 odehrál předposlední turnaj Světového poháru EDGA Golf Tour 2018 a české, resp. broumovské barvy GC Grosshof byly opět vidět.

Závěr závodní sezóny Judo Clubu Broumov

IMG 20181117 143435 HDRBroumovští judisté vyrazili 17. listopadu na poslední letošní závody do Sóbotky v Polsku, kde se konal poslední turnaj série Super liga judo. Z 12 nasazených závodníků JC Broumov jich 10 získalo medaili.

Břetislav Verner druhý na Mistrovství UNITOP České republiky

Verner Břetislav IMG 20181121 140820 resized 20181123 030125865Z Judo Clubu Broumov se Mistrovství UNITOP České republiky v jiu - jitsu a judut zúčastnil policista Břetislav Verner, který v kategorii do 90 kilogarmů judo vybojoval druhé místo.

Sokolové v Polici vedou děti od malička

IMG 6235Při letošních oslavách 100. výročí republiky jsme mnohokrát slyšeli, že Sokolové byli u všech dějinných událostí, které její vývoj provázely. I polický Sokol opět úspěšně vede mladou generaci.

Na turnaji O pohár hejtmana startovaly téměř dvě stovky judistů a judistek

PB030548Ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově se v sobotu 3. listopadu konal již v pořadí sedmý ročník turnaje v judu O pohár hejtmana Královéhradeckého kraje, kterého se zúčastnilo 20 oddílů z Čech a šest oddílů z Polska. Na čtyřech zápasištích bojovalo 191 judistek a judistů žákovských kategorií.

Ohlédnutí za uplynulou sezónou v Golf Clubu Grosshof

35989869 1986865938096684 9038233631859933184 nJe až s podivem, co všechno se podařilo uspořádat, odehrát a prožít v letošní sezóně na Grosshofu. K dobré golfové hře je totiž potřeba spousta zelené krásné "travičky", a to, jak všichni víme, zrovna letos, od jara až do podzimu, byl zatraceně těžký úkol.

Pokračovaly turnaje "barevného" volejbalu

žlutý 3V neděli 4. listopadu ve sportovní hale v Červeném Kostelci pokračovaly turnaje "barevného" volejbalu, kdy příležitost dostaly ty nejmenší děti. Samozřejmě, že i s broumovskou účastí.

Judistka Kristýna Vondřejcová zakončila sezónu bronzem na Mistrovství ČR

P1050564Svoji první dorosteneckou sezónu zakončila judistka Kristýna Vondřejcová z Heřmánkovic třetím místem a bronzovou medailí na Mistrovství České republiky, které se konalo v Brně.

Rozehrála se soutěž v "barevném" volejbale

IMG 6253V sobotu 6. října se rozehrála okresní soutěž v červeném a modrém minivolejbale. První turnajové kolo se odehrálo v Červeném Kostelci. Děti čeká ještě pět turnajových kol a po sečtení všech výsledků bude v červnu znám celkový vítěz.

Volejbalisti Broumova zahájili sezónu s cílem vyhrát okresní přebor

WP 20180830 17 49 04 ProVstup do nového ročníku probíhá zatím podle plánu. Po povinných výhrách nad týmy Josefova (3:0) a Jezbin A (3:0), potvrdili broumovští muži dobrou formu výhrou nad týmem Jaroměře SG, který má jako každoročně ambice na příčky nejvyšší (v předchozích kolech porazil mužstva z každoročního popředí tabulky Hronov i Červený Kostelec).

Na olivětínské střelnici se střílelo na lišku

lisakV sobotu 25. srpna 2018 se uskutečnil na střelnici SK Hubert Broumov již 12. ročník soutěže Olivětínská liška. Toto tradiční střelecké klání pořádá Střelecký klub Hubert Broumov.

Broumovští volejbalisté vyhráli jubilejní 40. ročník Memoriálu Slávky Streubelové

IMG 20180818 183436V sobotu 17. srpna se na volejbalových kurtech na Dětském hřišti v Broumově hrál jubilejní 40. ročník Memoriálu Slávky Streubelové. Do turnaje se zapojilo sedm smíšených týmů – 3 z Broumova, 2 z Polska, z Hronova a z Nového Města nad Metují. Vítězem se stal tým Broumov I.

Teplicko-adršpašská 33 se blíží

37147433001 7e91fbfde6 z

Už za necelý měsíc, v sobotu 15. září, proběhne tradiční turistický pochod, Teplicko-adršpašská 33.  Oblíbená turistická akce se bude konat již po devětadvacáté, pod taktovkou současného organizátora - spolku Radost z.s. Přinášíme rozhovor s Pavlem Bornou, předsedou spolku.

Golfista Stanislav Jirásek zlatý na světovém poháru ve Švédsku

38508696 989316407895625 9004579728417357824 nStanislav Jirásek z Machova, člen broumovského GC Grosshof, zvítězil na turnaji světového poháru EDGA Golf Tour 2018 Swedish Open for Disabled Open na hřišti Huvudstadens Gk.

Jan Rusin reprezentoval Českou republiku na Mistrovství Evropy v orientačním běhu dorostu

jan2Mistrovství Evropy se konalo v okolí bulharského města Veliko Tarnovo. Budoucí oktaván Gymnázia Broumov Jan Rusin skončil v kategorii M 18 v závodě na dlouhé trati na výborném 25. místě ze 105 klasifikovaných, ve sprintu obsadil 56. místo ze 111 klasifikovaných.