Broumovsko

Sobota 25.březen 2017

Poslední aktualizace27.03.2017 04:32

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Vrátil se z vězení a zas do něj půjde. Na vloupačky si však nemůže vzpomenout

Email Tisk PDF

vlouV těchto dnech náchodští kriminalisté zahájili trestní stíhání 33letého muže z Broumovska pro přečiny krádeží vloupáním do rekreačních objektů.

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. března

Email Tisk PDF

centrzelenyTFestival dokumentů o lidských právech Jeden svět, Irský večer, Slavnosti piva, vína a klobás, vernisáž výstavy, hronovské oslavy divadelnictví, broumovské Vítání jara, dva plesy, zábava, divadlo. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 24. do 26. března konají na Broumovsku.

Dalším památkám na Broumovsku se blýská na lepší časy

Email Tisk PDF

DSC 0091wÚzemní odborné pracoviště Národního památkového ústavu v Josefově navrhlo rozdělit z Havarijního programu ministerstva kultury, který je určen na záchranu kulturních památek ve špatném technickém stavu, finanční podporu v celkové výši 6,2 milionu korun pro 21 kulturních památek v Královéhradeckém kraji.

Traktorista zřejmě vytlačil auto do příkopu a ujel

Email Tisk PDF

prikopDopravní policisté vyšetřují nehodu u Heřmánkovic, po níž zůstalo osobní auto Peugeot na boku v příkopu. K nehodě došlo ve čtvrtek 16. března 2017 o půl třetí odpoledne, když se řidič vozu Peugeot chystal předjet pomalu jedoucí traktor.

Jarní počasí láká chalupáře i zloděje

Email Tisk PDF

polis2Jen co teploty stouply do plusových hodnot, začala chalupářská sezóna. Po neznámém pachateli krádeže vloupáním do rekreační chalupy v obci nedaleko Police nad Metují pátrají policisté z místního obvodního oddělení.

"Nominujte osobnosti kraje na ocenění," vyzývá veřejnost hejtman Štěpán

Email Tisk PDF

medailePamětní medaili hejtmana uděluje Královéhradecký kraj již od roku 2013 v rámci oslav Dne kraje, který připadá na státní svátek 8. května. Letos poprvé se však hejtman rozhodl zapojit do nominací veřejnost. Lidé mohou své návrhy podávat do 18. dubna 2017.

Zájemci mohou předkládat žádosti o udělení značky BROUMOVSKO regionální produkt®

Email Tisk PDF

broumovsko logoAgentura pro rozvoj Broumovska ve spolupráci s Asociací regionálních značek a Společností pro destinační management Broumovska vyhlašuje v pořadí již IX. výzvu k předkládání žádostí o udělení značky BROUMOVSKO regionální produkt®. Výrobci, řemeslníci a zemědělci mohou své výrobky nebo produkty přihlásit do 5. dubna 2017. Certifikační komise zhodnotí podané žádosti na zasedání konaném v následujících dnech.

Zlatým erbem se pyšní Rychnov nad Kněžnou a Lovčice. Broumov po čtyřech vítězstvích vůbec nesoutěžil

Email Tisk PDF

erbVýsledky krajského kola soutěže Zlatý erb, ve které soutěží obce a města se svými webovými stránkami, byly v úterý vyhlášeny. Z obcí Královéhradeckého kraje mají nejlepší webovou prezentaci Lovčice. Mezi městy zvítězil Rychnov nad Kněžnou a po čtyřech letech tak na první příčce nahradil Broumov, který ale letos vůbec nesoutěžil. Cenu za nejlepší elektronickou službu si odnesl hradecký portál "Otevřená data".

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 17. do 19. března

Email Tisk PDF

kastKino, beseda, koncert skupiny Sbor břežanských kastrátů, kurz tance, setkání sběratelů, zábava, oldies party, divadlo pro děti i pro dospělé, prohlídky kláštera, karneval pro děti. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 17. do 19. března konají na Broumovsku.

Strana 1 z 251

Doporučujeme

Město Broumov zveřejnilo vizualizaci budoucího dopravního terminálu

ter2

Město Broumov zveřejnilo podobu budoucího dopravního terminálu, který bude řešit vše, co se od moderního terminálu očekává, tedy přímý přestup na vlak, zastřešené nástupiště, výšku nástupiště usnadňující nástup i pro osoby s omezenou pohyblivostí, moderní lavičky, informační systém, dostatek parkovacích míst a stojanů na kola a veřejné WC. Celkové odhadnuté náklady na realizaci projektu budou činit 18 milionů korun...celý článek

Poslední komentáře