Broumovsko

Neděle 17.prosinec 2017

Poslední aktualizace18.12.2017 04:42

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy

Zprávy

Policisté a hasiči na Broumovsku měli ve čtvrtek perný den

Email Tisk PDF

tepTTři dopravní nehody a další tři výjezdy s technickou pomocí. Takový byl čtvrtek pro policisty a hasiče na Broumovsku. Na silnicích to dost klouzalo, ale účastníci při nehodách utrpěli naštěstí jen lehčí zranění

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. prosince

Email Tisk PDF

trrrrchTTTAdventní trh v broumovském klášteře, Galavečer boxu, koncert skupiny Lucie revival, přednáška, charitativní běh, taneční programy, prohlídky kláštera, turnaj v šipkách a v mariáši. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 15. do 17. prosince konají na Broumovsku.

V Olomouci byla zahájena výstava Tempus fugit

Email Tisk PDF

08První zastavení fotografické výstavy Tempus fugit po návratu z USA a Kanady se konalo v pátek 1. prosince 2017 v hanácké metropoli v dominikánském klášteře.

Hlasujte pro maturanty Gymnázia Broumov!

Email Tisk PDF

gymnazium broumov 4.aStudenti ze všech koutů České republiky dostali možnost zaslat University of New York v Praze kreativní fotku své třídy a vyhrát tak 25 000 korun k tomu, aby se jejich maturitní ples stal nezapomenutelným zážitkem. Mezi deset finalistů se dostala i maturitní třída 4.A Gymnázia Broumov.

Vánoční besídka v Nemocnici Broumov spojená s vernisáží fotografií Libora Dadáka

Email Tisk PDF

IMG 5707V jídelně broumovské nemocnice se v pátek 8. prosince 2017 uskutečnila vánoční besídka pro klienty oddělení lůžek následné péče, která byla spojena se slavnostním zahájením výstavy fotografií Libora Dadáka Voda - potoky a vodopády, kašny a fontány.

Hasiči opět zasahovali v Jetřichově. Tentokrát shořel automobil

Email Tisk PDF

Požár OA Jetřichov 1V neděli a v pondělí hasiči zasahovali u požáru komína na Obecním úřadě v Jetřichově. Ve středu v podvečer byli povoláni profesionální hasiči z Broumova k požáru osobního vozidla Renault Scenic v lesním porostu v Jetřichově. Automobil hasiči uhasili, byl ovšem požárem zcela zničen.

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 8. do 10. prosince

Email Tisk PDF

trioMichal Pavlíček, Monika Načeva, Stanislav Hložek či Duo Jamaha vystoupí o víkendu na Broumovsku. K tomu jsou připraveny programy k druhé adventní neděli, dvě divadla, besedy či taneční zábavy. Toto i spousta jiných akcí je na Broumovsku připravených na víkend od 8. do 10. prosince.

Kuchařská naděje z Teplic nad Metují je ve finále soutěže Svačina roku

Email Tisk PDF

svacNadějná kuchařka Denisa Burgetová ze Střední školy hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují je jednou z 15 finalistů 5. ročníku celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare. Finalisty přivítá 7. prosince 2017 gastro studio Chefparade+.

Zazděný špalík v komíně způsobil požár na Obecním úřadě v Jetřichově. Hasiči zachránili hodnoty až ve výši 5 miliónů korun

Email Tisk PDF

swingUž v neděli večer likvidovaly v Jetřichově čtyři jednotky požární ochrany požár sazí v komíně v obecní budově, kde se nachází kromě obecního úřadu i základní a mateřská škola. Došlo ke vznícení sazí v komíně, přičemž se požár nerozšířil dál mimo komínové těleso. Událost se obešla beze škody.

Strana 1 z 274

Doporučujeme

Hlasujte pro maturanty Gymnázia Broumov!

gymnazium broumov 4.a

Studenti ze všech koutů České republiky dostali možnost zaslat University of New York v Praze kreativní fotku své třídy a vyhrát tak 25 000 korun k tomu, aby se jejich maturitní ples stal nezapomenutelným zážitkem. Mezi deset finalistů se dostala i maturitní třída 4.A Gymnázia Broumov...celý článek

Poslední komentáře