Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Střelecký klub Hubert Broumov ukončil sezónu 2017

orbanStřelecký klub Hubert Broumov ukončil v sobotu 2. prosince střeleckou sezónu 2017. Touto poslední soutěží je standardně Memoriál Mikuláše Orbana. Letošní ročník byl již 15. v pořadí.

Na Hafnarfjordur cupu se týmům z Broumovska nedařilo

vítězové compressorUž po osmé se první prosincovou sobotu ve Sportcentru v Teplicích nad Metují hrál halový fotbalový turnaj Hafnarfjordur cup, nazvaný podle místního týmu FC Hafnarfjordur. Týmům z Broumovska se však nedařilo, nejlépe skončila na 5. místě Káňata Broumov.

Daniel Hypšman se v dresu FC Hradec Králové stal halovým mistrem České republiky

dan1Po výhrách nad Spartou Praha, Slávií Praha a 1. FC Slovácko a remízách se Sigmou Olomouc a Baníkem Ostrava se stal koncem listopadu v Třebíči tým starších žáků FC Hradec Králové halovým mistrem České republiky. Hradecký dres obléká také broumovský odchovanec Daniel Hypšman!

Češi a Poláci si to rozdají s Němci

boxxV Broumově se v pátek 15. prosince uskuteční již VII. ročník Mezinárodního galavečera boxu. Letošní klání pojali organizátoři netradičně, ve znamení boje Česko – Polska proti Německu. Do Broumova zamíří opravdu skvělí sportovci.

Stanislav Jirásek z broumovského GC Grosshof vyhrál finálový turnaj světové série hendikepovaných golfistů v Portugalsku

23926567 869770659814575 8428908013729424324 oFinálový turnaj světové série hendikepovaných golfistů se tradičně odehrál v portugalském Algarve na hřišti Pestana Vila Sol ve dnech 24. a 25. listopadu. O vítězství v jednotlivých kategoriích bojovala téměř kompletní světová špička složená z hráčů a hráček 22 zemí. Kvalitu turnaje potvrzovaly plusové hrací HCP těch nejlepších. Ve skupině Stableford vyhrál člen broumovského Golf Clubu Grosshof Stanislav Jirásek.

Barevní volejbalisté hráli v Novém Městě nad Metují

IMG 4531V neděli 26. listopadu se konal druhý turnaj Okresní soutěže ve žlutém, oranžovém a červeném volejbale, který pořádalo Nové Město nad Metují. Nechyběly tu ani dva týmy z Broumova.

Starší přípravka Slovanu Broumov přivezla z Náchoda 3. místo a cenu nejlepšího střelce turnaje

IMG 20171125 WA0009Fotbalová starší přípravka obsadila na halovém turnaji v Náchodě 3. místo. Cenu nejlepšího střelce turnaje si navíc odvezl broumovský Jan Veverka.

Strana 1 z 161

Doporučujeme

Historie varhan ve farním kostele Petra a Pavla v Broumově

IMG 4096

V neděli 12. listopadu 2017 byla požehnáním rekonstruovaného královského nástroje v děkanském kostele sv. Petra a Pavla završena čtyřletá práce mistrů varhanářů otce a syna Červenkových z Jakubovic u Lanškrouna... celý článek