Sport

Na zimní Olympiádě dětí a mládeže startovaly tři lyžařky z Teplic nad Metují

olymHry VIII. zimní Olympiády dětí a mládeže letos hostil sousední Pardubický kraj a k velké radosti všech byly na tyto hry nominovány tři žákyně základní školy v Teplicích nad Metují, které byly součástí reprezentace Královehradeckého kraje.

Broumovští fotbalisté ročníku 2008 vyhráli turnaj v Jičíně

28061369 1963668870328425 3625864608858472657 oJéža, Vodouch a sedm trpaslíků se zlatou medailí na krku! Je tomu tak, ročník 2008 znovu předvedl úžasný a především bojovný výkon na silně obsazeném turnaji v Jičíně. Zas a znovu bojovnost, čím dál tím větší chuť po vítězství, krásné individuální akce, dokonce ani kombinace nechyběla. I přes pomalejší rozjezd jsme postupně dokázali vyšplhat až na ten nejvyšší stupínek. Musím celý tým pochválit, že bojoval až do konce a za sedm zápasů dokázali kluci nastřílet krásných 30 gólů.

Únor je plný volejbalových událostí

turnaj žlutý 11.2. 7Broumovský volejbal se v únoru nenudí. Své turnaje v barevném volejbale odehrály děti a v Zimním volejbalovém poháru hrály i ženy Slovanu Broumov B.

Milan Vítek byl vyhlášený nejlepším krajským trenérem mládeže. Jakub Drahorád je členem nejlepší jedenáctky

P1123054V Masarykově divadle v Jičíně se v polovině ledna konal 8. Galavečer krajského fotbalového svazu a výraznou stopu zde zanechal i broumovský fotbal. Milan Vítek byl vyhlášený nejlepším trenérem mládeže a Jakub Drahorád byl členem nejlepší jedenáctky roku 2016/2017.

Nové důkazy! František Plánička byl v Broumově minimálně dvakrát

pl1Koncem loňského roku byly na Našem Broumovsku i v Broumovských novinách zveřejněny fotografie z návštěvy legendárního brankáře Františka Pláničky v Broumově. K hřbitovnímu kostelíku ho tenkrát doprovodil Jaroslav Žid. Nedávno mne navštívil Jiří Nývlt a přinesl fotografie, které dokazují, že Plánička musel být v Broumově ještě jednou.

Nejstarší i nejlepší. Teplice vyhrály turnaj v Polsku

IMG 20180203 173950Opět byl fotbalový tým Teplic nad Metují pozván do partnerského města v Polsku do Jaworzyny Slaské na turnaj v sálové kopané O pohár starosty Jaworzyny Slaské. Loňské druhé místo Teplice vylepšily a turnaj po zásluze vyhrály, i přesto, že měly nejvyšší věkový průměr na turnaji.

Vítězným týmem turnaje starých gard se stala Vítězná

vitezSportcentrum v Teplicích nad Metují bylo v sobotu 3. února 2018 dějištěm už 9. ročníku halového fotbalového turnaje starých gard nad 35 let, který pořádá teplická stará garda Old boys. Vítězem turnaje se stal tým FKS Vítězná.