Broumovsko

Úterý 2.březen 2021

Poslední aktualizace 2.03.2021 13:15

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Hrající trenér Hejtmánkovic Miroslav Harasevič: Postupem času ubývá chuť do fotbalu

haraSoučasná situace amatérským fotbalovým soutěžím rozhodně nenahrává. Jasným příkladem jsou Hejtmánkovice. Tým, jenž předloni postoupil do JAKO I. B třídy, kde si v minulé sezoně nevedl vůbec špatně, když skončil ve zkrácené sezoně pátý neví, jestli po rozvolnění opatření dá kádr dohromady. V Hejtmánkovicích totiž kopou hlavně zkušení matadoři, kterým však vleklá přestávka ubírá motivaci. To přiznává i hrající trenér Miroslav Harasevič. "Musím říci, že chuť do fotbalu ubývá, přece jen ta pauza je opravdu dlouhá a fotbal mi tolik nechybí," říká kouč.

Nový průvodce po Broumovských stěnách je na světě!

lisakTrvalo to s dlouhými přestávkami necelých sedm let, ale dnes už můžu s klidným svědomím říct, že je to konečně venku! Sedm let výletů do zapadlých končin Broumovských stěn, kam už jenom přístup trvá minimálně půl hodiny, nakonec nebylo to nejhorší. Naopak, toulat se po místech, kde celý den nenarazíte na člověka, to byl kolikrát parádní relax. Nejhorší možná bylo, že poslední rok se mě čím dál víc lidí ptalo, kdy že ten průvodce konečně vyjde. No a já na to čím dál hůř vymýšlel odpovědi...

"Táto, ty jsi všechno prohrál!" "Ano, ale zahrál jsem si!"

pol3Titulek je vypůjčený od legendární dvojice Grossmann – Šimek. Ale napadl mne i teď. V komické povídce šlo o karty, teď jde o fotbal.

Paragliding na Broumovsku

116342517 160292815582260 6402985920085627374 oSpolečenská situace v covidové společnosti nemusí být vždy nepřívětivá. Rok 2020 nám, paraglidistům na Broumovsku, nesebral po většinu roku možnost pohybovat se vzduchem, a když jsme byli omezeni, využili jsme situaci k založení nového spolku (Spolek svobodných paraglidistů), který nám zde chyběl. Někteří se ptají, proč zakládat spolek, když to šlo bez něj i doposud, ale život někdy přináší nové možnosti a na ty je třeba reagovat.

Pokec s předsedou polického Spartaku Karlem Klimešem

karelklimesNedávno mi přišla od předsedy fotbalového oddílu Spartak Police nad Metují Karla Klimeše zpráva: "Neuděláme nějakej velkej rozhovor?" Píšu: "Proč?" "Chybí mi dění okolo fotbalu," odpověděl Karel. Tak tady je!

Sportovat se zakazuje. Hnilička neví…

zamcenesportoviste"Franta Novák se parádní kličkou uvolnil a útočí sám na soupeřova brankáře. Udělal kličku vpravo, řítí se sám na brankáře, blafák a střela do prázdné branky... ale, píská rozhodčí! Gól neplatí, Franta Novák neměl v momentě střely správně nasazenou roušku."

Jan Světlík: od florbalových začátků v Náchodě až do Superligy

a840206da0eb2c90b5d8c25bb04238d8O loňské sezóně a dalších otázkách jsme se bavili s Janem Světlíkem. Honza byl stabilním článkem náchodského elitního týmu mužů. Zeptali jsme se nejen na jeho florbalové začátky, zkušenosti ze Superligy, ale i jak osobně hodnotí poslední sezónu v Náchodě.

Strana 1 z 201

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free