Poslední aktualizace27.03.2017 04:32

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Broumov ubojoval důležité tři body. Z vítězství se radují také v Polici nad Metují

mivV důležitém zápase týmů ze dna tabulky krajského přeboru fotbalisté Slovanu Broumov vybojovali tři body s Novým Městem nad Metují. O víkendu začaly také nižší soutěže. Vedoucí Police nad Metují v 1.B třídě zvítězila brankami v závěru utkání v Albrechticích. Některé zápasy okresního přeboru byly odloženy.

Tenisti si v Teplicích nad Metují zavzpomínali na Josefa Prouzu

prouTVe Sportcentru v Teplicích nad Metují se v sobotu 11. března konal tenisový turnaj čtyřher 100+. Hlavním pořadatelem a zároveň největším aktivistou, aby se turnaj udělal, byl Ludvík Jánský, který turnaj pořádá jako vzpomínku na Josefa Prouzu z Broumova. Ten byl srdcem velký sportovec, tenisový nadšenec, ale hlavně skvělý člověk a dobrý kamarád. Turnaj začal přípitkem se vzpomínkou, a šlo se hrát.

Machovští žáci přepsali klubovou historii severské kombinace

machTŽáci Borského klubu lyžařů Machov přepsali klubovou historii severské kombinace. Na Mistrovství České republiky v Harrachově v kategorii žáci 11 - 12 let se mistrem ČR stal Lukáš Doležal a vicemistrem Jan John! K tomu ještě přidali další skvělý úspěch v HOP - Českém poháru 2017, kdy celkově vyhrál John a Doležal obsadil 3. místo.

Střelecký klub Hubert Broumov zahájil sezónu 2017 Memoriálem Karla Bernarda

strelTStřelecký klub Hubert Broumov zahájil v sobotu 11. března střeleckou sezónu 2017 třetím ročníkem Memoriálu Karla Bernarda. Na tuto soutěž se sešlo 16 soutěžících, mezi kterými nechyběl ani zástupce rodiny pana Bernarda.

Volejbalisté Slovanu Broumov vyhráli Zimní pohár. Ženy postavily do soutěže dva týmy

IMG 8083Muži Slovanu Broumov vyhráli volejbalový Zimní pohár, který pořádá Okresní volejbalový svaz. Ženy poskládaly do soutěže dvě družstva. A tým obsadil 3. místo, budoucí naděje broumovského volejbalu, zatím starší žákyně, sbíraly zkušenosti.

První zápas jara se Broumovu nepovedl. V neděli hostí Slovan v klíčovém zápase Nové Město nad Metují

micccV prvním zápase jarní části sezóny 2016/17 krajského přeboru fotbalistů Slovan Broumov prohrál v Červeném Kostelci 5:1. Znepokojivé jsou výhry Dobrušky a Provodova, kteří Broumov v tabulce stíhají. Broumov v neděli 19. března v 15 hodin hostí na domácím Stadionu Opočenského v důležitém utkání Nové Město nad Metují, které je v tabulce jen o dva body nad Broumovem.

Trpaslíci se svých soupeřů nezalekli, přesto skončili poslední

DSC 0238V neděli 5. března se ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově uskutečnil fotbalový turnaj starších přípravek Ulita cup 2017. Na turnaji startovalo pět týmů - Broumov Strašáci, Broumov Trpaslíci, Spartak Police nad Metují, Velké Poříčí a Baník Rtyně/Sparta Úpice.

Strana 1 z 146

Doporučujeme

Město Broumov zveřejnilo vizualizaci budoucího dopravního terminálu

ter2

Město Broumov zveřejnilo podobu budoucího dopravního terminálu, který bude řešit vše, co se od moderního terminálu očekává, tedy přímý přestup na vlak, zastřešené nástupiště, výšku nástupiště usnadňující nástup i pro osoby s omezenou pohyblivostí, moderní lavičky, informační systém, dostatek parkovacích míst a stojanů na kola a veřejné WC. Celkové odhadnuté náklady na realizaci projektu budou činit 18 milionů korun...celý článek