Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Hejtmánkovice jsou v pohodě

mivFotbalisti Sokola Hejtmánkovice v sobotu v 10. kole 1. B třídy porazili Přepychy 3:2. Zápas s posledním týmem tabulky sice rozhodli v závěru zápasu, ale z toho se nehroutí. Nováček soutěže je na 5. místě tabulky, má parádní hřiště i zázemí, pohodovou atmosféra v týmu, a je to jeden z týmů Broumovska, který může být s vývojem sezóny spokojený. Za 14 dní, v sobotu 26. října, přivítají Hejtmany v derby Meziměstí!

Začala volejbalová halová sezóna dětí

IMG 3177V neděli 6. října začala volejbalová sezóna dětem. V letošním roce se krajská soutěž pro oblast Náchodsko skládá pro každou barevnou kategorii ze šesti festivalových turnajů. První turnaj sezóny v červeném a modrém minivolejbalu hostil Broumov.

Broumov pokračuje v zoufalých výkonech na hřištích soupeře

sdsddssdsdsdsdsdSlovan Broumov v sobotu sehrál své čtvrté utkání v 1. A třídě na hřišti soupeře a opět nebodoval. Výsledky 1:3, 1:4, 0:5 a sobotní 1:5 na Lokomotivě Hradec Králové jsou hodně bizarní.

Hrál se šachový přebor broumovských škol

14V úterý 1. října zasedli k šachovnicím žáci 1. - 5. tříd obou základních škol v Broumově. Zajímavostí je, že v tabulce každé školy se na prvních dvou místech umístili kluci, kteří reprezentují Slovan Broumov v žákovských týmech. I na dalších místech se objevují další fotbalisti nebo ti, kteří se věnují jiným sportům. Pozitivní všestrannost!

Broumov si poradil s prvním týmem tabulky

micuda 100 100V 8. kole 1. A třídy Slovan Broumov vybojoval výhru s prvním týmem tabulky Roudnicí, když vyhrál 2:0. Střelecky se dařilo v okresní soutěži Danu Hypšmanovi a Ondřeji Zinkemu. Oba nastříleli svým soupeřům čtyři branky. Větší radost měl ale ZInke, jehož Křinice porazily Heřmánkovice 5:3, zatím co Božanov prohrál s meziměstským B týmem 5:6.

FBC Pohodáři Broumov odehráli své první florbalové zápasy v nové sezóně

70513313 402625983786795 7530441498098139136 nV sobotu 21. září 2019 se ve Sportovní hale na Spořilově odehrálo druhé kolo Amatérské florbalové ligy Broumov – AFL Broumov. V prvním kole měly oba týmy FBC Pohodáři Broumov volno, a tak to pro oba týmy byla letošní premiéra.

Broumovští fanoušci Sparty v přímém přenosu

IMG 2791Fotbalovou událostí víkendu v České republice bylo derby Sparta - Slavie. Ti, kteří sledovali přímý přenos mohli zahlédnout i několik sparťanských fanoušků, kteří se vypravili z Broumova. Kdo se díval, ví. Jinak ve zkratce: Police ztrácí fazónu, Broumov dostal nářez, Hejtmánkovice šlapou, Meziměstí poprvé vyhrálo

Strana 1 z 191

Doporučujeme

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

malikttt

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku kategorii Nápad v 11. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. V současné době zároveň dokončuje druhý model, který se věnuje oblasti Křinicka. Oba tyto modely přicházejí s návrhem nápravy vysušené krajiny a zádrže vody. Podrobnosti vysvětluje Jiří Malík v rozhovoru... celý článek