Broumovsko

Čtvrtek 24.září 2020

Poslední aktualizace24.09.2020 04:59

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport

Sport

Covid začíná motat hlavu i fotbalu

kruh 100 100Výsledek nejapných vládních nařízení a současná panika a hloupost některých lidí se začíná projevovat i ve fotbalových soutěžích. Svůj zápas nemohl odehrát Slovan Broumov ani Sokol Hejtmánkovice. Stranou tak zůstává debakl Meziměstí či ztráta bodů Police

Fotbalisté Meziměstí slaví první vítězství

2144Fotbalisté Lokomotivy Meziměstí v sobotu vyhráli na domácím hřišti s Opočnem 3:1. Ve 4. kole 1. B třídy tak vybojovali své první vítězství v nové sezóně. Meziměstí je v tabulce soutěže na 10. místě a má zápas k dobru.

Fotbalisté Police jsou ve čtvrtfinále Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje

policePo kolektivním výkonu a hattricku Jakuba Matějky včera zvítězil Spartak Police nad Metují v osmifinále Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje na hřišti Třebše 5:2. Spartak tak postoupil stejně jako v loňské sezóně do čtvrtfinále, které odehraje v jarní části sezóny 2020/2021. Další branky vstřelili Felix Awuku a Tomáš Mucha.

Sokol Křinice je v čele okresní soutěže

sokolkNěkdejší okresní "otloukánek" a outsider, fotbalový tým Sokola Křinice, je po víkendových zápasech v čele tabulky okresní soutěže, a nic na tom nemění, že má stejně bodů jako další dva týmy. V klubu vládne pohoda, kterou v sobotu při vítězství nad Heřmánkovicemi 8:3 korunoval třemi brankami Ondřej Zinke.

Spartak se usadil v čele tabulky krajského přeboru

logoStačilo odehrát tři kola a fotbalisté Spartaku Police nad Metují se usadili v čele neúplné tabulky krajského přeboru. Stačilo k tomu v neděli porazit Libčany 3:1. Polici může už ve středu sesadit Černilov, který dohrává zápas 15. kola s Vrchlabím.

Brankář Drahorád zachránil Broumov od debaklu

miicSlovan Broumov prohrál v zápase 1. A třídy na domácím hřišti s Jaroměří 4:0, když všechny branky dostal v rozpětí 12 minut. Debaklu zabránil brankář Jakub Drahorád, který se zaskvěl několika skvělými zákroky.

Boxeři ladili fyzickou kondici v Krkonoších

DSC 9781Léto pro broumovské nadšence boxu znamenalo po vynucené jarní tréninkové pauze intenzivní přípravu. V srpnu vyrazili na sportovní soustředění do Janských Lázní.

Strana 1 z 200

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web