Sport

V Polici zrušili oslavy 100 let fotbalu ve městě

a4963tLetošní oslavy 100 let fotbalu v Polici nad Metují se odkládají o rok!

Parádní výsledky machovských lyžařů

88191378 200669607811412 7039517648014540800 nV Harrachově se 28. a 29. února konalo Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí v severské kombinaci. Parádní výsledky zde dosáhli lyžaři BKL Machov. Vítek Rücker obsadil 2. místo v kategorii 9 - 10 let. Lukáš Doležal suverénně zvítězil v kategorii 13 - 14 let a Jan John po nemoci skončil na 5. místě v dorostu.

Mladší přípravka první v Červeném Kostelci

3Podruhé po čtrnácti dnech se mladší přípravka Slovanu Broumov zúčastnila 1. března halového turnaje v Červeném Kostelci. Broumovská parta kategorie U 7 si s turnajem poradila náramně a do Broumova přivezla 1. místo!

Broumovským volejbalistům se v únoru nedařilo

IMG 5682V únoru se hrálo 2. kolo Zimního volejbalového poháru a turnaje barevného minivolejbalu. Výsledky broumovských týmů však nijak oslnivé nejsou.

Trocha smůly, ale nakonec krásné 4. místo

rychnovwebTým Slovanu Broumov se v sobotu 29. února zúčastnil fotbalového turnaje starší přípravky GENERALI Junior Cup - Masters team v Rychnově nad Kněžnou a obsadil 4. místo. Kdyby nám někdo před turnajem toto umístění nabídl, brali bychom ho všemi deseti. Během turnaje však ambice rostly, a tak jsme nakonec byli malinko zklamaní. Turnaj však všem broumovským hráčům přidal řadu nových zkušeností.

Úspěchy broumovských gymnastek

1 DAGI0350O víkendu, přesněji v sobotu 15. 2. 2020, se broumovské gymnastky zúčastnily Valentýnského závodu ve sportovní gymnastice v Jaroměři, pořádaného místním oddílem gymnastiky TJ Sokol Jaroměř.

Novým trenérem fotbalistů Sparty Praha je bývalý hráč Slovanu Broumov Václav Kotal

16Vedení fotbalového klubu Sparty Praha v úterý odvolalo dosavadního trenéra Václava Jílka. Jeho nástupcem se stal Václav Kotal, který v 90. letech nastupoval za Slovan Broumov.

Strana 1 z 196

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek