Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Dekom System Sudety Tour
banner

Dekom System Sudety Tour

Adresa: 550 01 Broumov
Začátek:18. 5. 2024, 09:00
Web:www.sudetytour.cz/
 
Start a cíl je v Broumově. Závod vede krásnou krajinou v regionu Broumovska a Adršpašska se zajížďkou do polského Radkówa. Na trase naleznete všechna mýtická stoupání, která od prvních ročníků zdobí závod. Pojede se přes Vysokou Srbskou, Odolov, Chvaleč.

Přijďte fandit nebo se zúčastněte letošního závodu Dekom System Sudety Tour, který začíná a končí na Mírovém náměstí v Broumově. 

Místo konání
Broumov

Broumov

Město Broumov je více než sedm století správním, hospodářským a kulturním střediskem Broumovské kotliny. Největším turistickým lákadlem je komplex benediktinského kláštera s unikátní kopií Turínského plátna. Historie města Založení města Město Broumov

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)