Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Zprávy

Zprávy

Když Broumov tančí

Když Broumov tančí

Přinášíme reportáž a fotoreportáž Jitky Smolíkové ze čtvrteční akce Oslavuj a oživuj Broumov, na které byla – kromě jiného – představena… Celý článek

Dobré víno a dobročinnost v klášteře Broumov

Dobré víno a dobročinnost v klášteře Broumov

V pátek 3. června v 18 hodin se v Opatských sálech broumovského kláštera uskuteční tradiční akce na podporu projektů v regionu Dobročinný večer pro Broumovsko. Následující den, v sobotu 4. června od 13 hodin, pak v areálu kláštera proběhne oblíbená veřejná ochutnávka nejlepších českých a moravských vín ze Salonu vín ČR Vinum et Cetera. 

Přečíst si článek
O jakém Broumově sní děti?

O jakém Broumově sní děti?

Tým broumovské kandidatury na Evropské hlavní město kultury nezahálí. Pracuje se na nových kroužcích pro děti, chystá se vernisáž mezinárodní výtvarné výzvy a obnovená svatojiřská pouť měla úspěch. V neposlední řadě se podařilo otevřít diskuzi o tom, jaký Broumov si vlastně přejí jeho obyvatelé.

Přečíst si článek
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)