Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport

Sport

Musa Ansuma řídil popravu Jaroměře

Musa Ansuma řídil popravu Jaroměře

Ghanský legionář Musa Ansuma v dresu polického Spartaku byl u všeho důležitého při nedělním zápase krajského přeboru mezi Spartakem Police nad Metují a Jaroměří, ve kterém domácí vyhráli 5:2. Nejdřív ve 14. minutě otevřel skóre, a když Jaroměř snížila na rozdíl jedné branky, tak ještě pro klid dvakrát rozvlnil jaroměřskou síť.

Přečíst si článek
Broumov otočil zápas v Trutnově

Broumov otočil zápas v Trutnově

Fotbalisté Slovanu Broumov v neděli ve 13. kole 1. A třídy vyhráli v Trutnově 2:1. Zápas se přitom pro ně nevyvíjel dobře, když od 15. minuty prohrávali 1:0. Ve druhém poločase však v rozmezí čtyř minut brankami Ponikelského a Marka Gaga zápas otočili a do Broumova si přivezli tři body.

Přečíst si článek
Broumovští volejbalisté pořádali již 43. ročník Memoriálu Slávky Streubelové

Broumovští volejbalisté pořádali již 43. ročník Memoriálu Slávky Streubelové

Turnaj, kterého se v sobotu 14. srpna zúčastnily dva týmy Broumova, tým Hašpl sport z Hronova a tým z Teplic nad Metují, byl zahájen gratulací k 90 letům velké osobnosti broumovského volejbalu Zdeňku Streubelovi. Zdeněk se podílel na rozvoji Broumovska i broumovského volejbalu. Tímto bychom mu ještě jednou rádi poblahopřáli a poděkovali.

Přečíst si článek
Police jde v poháru dál, Broumov končí

Police jde v poháru dál, Broumov končí

V 1. kole Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje Spartak Police nad Metují vyhrál ve Velkém Poříčí a postupuje. Slovan Broumov doma prohrál s Třebší a končí. Police se právě se Sokolem Třebeš utká v osmifinále poháru 8. září na jeho hřišti.

Přečíst si článek
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)