Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Sport
banner

Sport

Přijďte fandit na tenisový maraton

Přijďte fandit na tenisový maraton

Tuto sobotu, 3. února od osmi hodin ráno, se v polickém sportovním centru Artamon opět chystá celodenní tenisový turnaj. Startovní listina je sice již uzavřená, ale organizátoři zvou všechny fanoušky, aby pomohli vytvořit tu správnou turnajovou atmosféru. 

Přečíst si článek
Je čas něco předvést

Je čas něco předvést

Dvě sezóny se devatenáctiletá lyžařka Hana Semeráková z Teplic nad Metují trápila s pravým kolenem, až letos zase pořádně trénuje. A hned dostala příjemnou vzpruhu. Minulý týden byla nejrychlejší ve sjezdu i superobřím slalomu na Mistrovství republiky ve sjezdovém lyžování ve Špindlerově mlýně. 

Přečíst si článek
Bike resort Broumovsko nadchne výletníky i závodníky

Bike resort Broumovsko nadchne výletníky i závodníky

Léto je v plném proudu a většina z nás už vyhlíží nějaký ten prázdninový resort. Také my pro vás jeden máme – Bike resort Broumovsko, který je součástí aktivit Společnosti pro destinační management Broumovska. Jak už sám název napovídá, na své si zde přijdou především bikeři, a to bez ohledu na výkonnost a věk.

Přečíst si článek
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)