Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Lidé
  • Rozhovory

Rozhovory

Pro Broumov je důležité zapojení všech obyvatel

Pro Broumov je důležité zapojení všech obyvatel

„Myslím, že pro Broumov(sko) je velmi důležité zapojení všech obyvatel do (nejen kulturního) dění ve městě,“ říká broumovská rodačka Beata Hanousková, která nyní pracuje na Ministerstvu pro místní rozvoj. Právě ona předala do Broumova informaci o existenci projektu OnStage, který je přenosem dobré praxe a skrze hudební volnočasové aktivity pro děti má propojit minoritu s majoritou. Odstartovat by měl v září tohoto roku.

Přečíst si článek
Nebát se a jít do toho po hlavě

Nebát se a jít do toho po hlavě

Studentka Michaela Škopová se vydala v loňském roce na stipendijní pobyt do Ghany díky podpoře Amos - Vzdělávací fond Broumovska. Jak sama říká, tato cesta jí dodala odvahu, aby se nebála v životě realizovat své sny.

Přečíst si článek
Od něhy ke krutosti a dále k tichu

Od něhy ke krutosti a dále k tichu

Obrazy malířky Lenky Černoty se vyznačují sálavými pastelovými barvami, jedním z nejčastějších motivů jsou vlci. Obrazy pro ně nosí také do lesa. Workshopu s malířkou se můžete zúčastnit v sobotu 19. února, výstava v Dětské galerii Lapidárium v klášteře Broumov potrvá do 26. března.

Přečíst si článek
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)