Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Lidé
  • Názory
banner

Názory

Na tom pražským mostě…

Na tom pražským mostě…

"Obdivuji mosty a venkovní schodiště. Možná pro důkaz, že si člověk dokáže poradit, možná kvůli schopnosti překonávat překážky" píše Pavel Frydrych ve své poctě dvěma pražským mostům.

Přečíst si článek
Je Broumovsko důchoďák, kde lidé nechtějí žít?

Je Broumovsko důchoďák, kde lidé nechtějí žít?

Většinou se snažím zůstávat v neutrální pozici, vyplývá to ze samé pozice šéfredaktorky webu a požadavku na novinářskou objektivitu Když ke mně však na Velikonoční pondělí dopoledne začaly z různých stran přicházet odkazy na článek Jana Nováka ze Seznamu Zprávy „Jeden velký důchoďák – reportáž z míst, kde mladí nechtějí bydlet“, věděla jsem, že musím udělat výjimku, a sepsat komentář, který zareaguje na povrchní a zkreslující článek na webu Seznam.cz.

Přečíst si článek
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)