Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
banner

Kultura

Saša Rašilov a Lucie Trmíková v inscenaci o životě básníka Jana Zahradníčka

Saša Rašilov a Lucie Trmíková v inscenaci o životě básníka Jana Zahradníčka

V pátek 10. prosince od 19 hodin se v sále Dřevník v areálu broumovského kláštera uskuteční představení divadelního spolku Jedl „Zahradníček / Vše mé je tvé“. S mottem "Vždyť všechno mé je tvé a všechno tvé je mé a ty a já jedno jsme." vypráví silný příběh manželství Jana a Marie Zahradníčkových. Inscenace se koná pod hlavičkou ArtCafé Extra a vznikla ke 115. výročí básníkova narození. Režii má Jan Nebeský.

Přečíst si článek
Když hlas potká kontrabas ZRUŠENO

Když hlas potká kontrabas ZRUŠENO

Z DŮVODU NEMOCI JE KONCERT BOHUŽEL ZRUŠEN. O PŘÍPADNÉM NOVÉM TERMÍNU VÁS BUDEME INFORMOVAT.    Ve středu 23. listopadu v 19 hodin vystoupí v klášterním sále Kreslírna v rámci pravidelných koncertů ArtCafé zpěvačka Ridina Ahmed a kontrabasista Petr Tichý se svým projektem HLASkontraBAS.

Přečíst si článek
Webrovkafest na Klučance vydělal téměř 60 tisíc

Webrovkafest na Klučance vydělal téměř 60 tisíc

Výtěžek: 59 307 Kč! I přes nedobrou situaci, se kterou se potýká celý svět a přes všechna opatření a nařízení, se  20. ročník charitativního festivalu na podporu dětí z dětských domovů Webrovkafest na Klučance uskutečnil. Navíc přinesl rekordní výtěžek, čemuž dopomohla i novinka, tedy dražba fotek a obrazů. Všechna díla věnovaná autory se prodala a do finálního výtěžku přinesla osmnáct tisíc korun.

Přečíst si článek
Krajiny skryté v obrazech Patrika Hábla

Krajiny skryté v obrazech Patrika Hábla

V sobotu 20. 11. se ve 14 hodin uskuteční komentovaná prohlídka výstavy Obraz prostoru s jejím autorem, malířem Patrikem Háblem. V řadě třetí setkání s celosvětově uznávaným výtvarníkem je zároveň posledním, neboť výstava v Dětské galerii Lapidárium v broumovském klášteře končí.

Přečíst si článek
Procítěná hudba, která nespěchá

Procítěná hudba, která nespěchá

Ve středu 3. listopadu od 19 hodin zahraje v Kreslírně broumovského kláštera Robert Balzar Trio. Trojice jazzmanů vystoupí ve složení Robert Balzar na kontrabas, Vít Křišťan na piano a Kamil Slezák na bicí. Středeční koncert je zároveň neformálním zahájením konference 8. Broumovské diskuse, které začínají 4. listopadu.

Přečíst si článek
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)