Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Martínkovický chlebník

Martínkovický chlebník

Adresa: Martínkovice, 549 73 Martínkovice
Lokalita: Chata pod Korunou
Začátek:25. 5. 2024, 14:00
Web:chata-pod-korunou.cz/
GPS souřadnice:50°31'59,248"N
16°19'37,157"E
Pokud byste chtěli bližší informace nebo měli vlastní nápad, jak akci obohatit, dejte vědět na 731 505 445 nebo okraslovaci@email.cz.

Rádi bychom pozvali všechny příznivce domácího pečení na přátelské setkání milovníků křupavých kůrek "Martínkovický chlebník", které se uskuteční v sobotu 25. května 2024 na Chatě pod Korunou v Martínkovicích. 

Martínkovický chlebník bude nesoutěžní přehlídkou domácích chlebů; domácí rohlíky, pletýnky, bagety a další druhy pečiva jsou však také vítány a vše může být jak z kvásku, tak z kvasnic.

Pečete chleba? Určitě s sebou vezměte svůj třeba ještě teplý bochník, pořádně všechny společně ochutnáme, probereme nástrahy domácího pečení a pobavíme se o tajných tipech, díky kterým se dá v domácích podmínkách udělat ten nejlepší chleba. Můžeme vyměnit zkušenosti, kvásky i recepty.

Pro ty, kteří o chlebem provoněném domě zatím jen sní, předvedeme postup domácího pečení základního kváskového chleba. Určitě si můžete taky přijít pro kvásek, recepty, rady, podporu a motivaci.

Událost je samozřejmě i pro ty, kteří sice s pečením nemají v plánu začínat, ale chtěli by přijít ochutnat nejlepší pečivo v širokém okolí.

 

Místo konání
Chata pod Korunou

Chata pod Korunou

Chata se nachází v obci Martínkovice. Na křižovatce se dáte směrem pod Broumovské stěny a dojedete téměř na konec, kde odbočíte vlevo. Mezi pastvinami pro dobytek dojedete na kraj

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)