Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Andy The Doorbum, Rozwód, Mermomoc
banner

Andy The Doorbum, Rozwód, Mermomoc

Adresa: Fara Hoprich, Martínkovice 1
Začátek:24. 9. 2022, 19:00
Pořádá: Šrumec a Hoprich
Koná se na faře vedle kostela.

Koncert tří alternativních kapel.

S dovolením ocitujeme skvělou pozvánku od Silver Rocket: CREATE OR PERISH! Podivuhodná bytost, kterou svět hudebních bláznů už několik let identifikuje pod přezdívkou Andy The Doorbum, se po čtyřech letech vrací do Evropy. Členům rozrůstajícího se kultu, kteří už měli tu možnost seznámit se s koncertem vousatého proroka, není potřeba nic dalšího vysvětlovat. Pro ostatní platí co nejsrdečnější pozvánka na seanci, jejíž výsledek bude do značné míry záviset i na vás. Otevřete se světu maskované dva a půl metru vysoké postavy, jejíž hudba a texty vás potenciálně rozervou na kusy? Nebo si zachováte městskou ostražitost? Andy The Doorbum stráží a otevírá dveře na pomezí mezi přírodní spiritualitou a světem duchů, a tím, co jsme si zvykli označovat jako „realitu“. CREATE OR PERISH!

Andy The Doorbum ale nebude na Hoprichu sám. Podkrkonošská Mermomoc už u nás taky párkrát hrála, ale zatím nikdy tahle boučkova brož nebyla v takové formě jako teď. Skvělý album Klinkovice – Wallingford je plný (alternativních) hitů a mezi nima je dokonce jeden (Kdykoliv) s beatem od Andyho The Doorbuma.

Abysme se ale pořád neopakovali, přivážíme i nový jména. Polští Rozwód míchají jazz a noise s takovou vervou, že to s váma bude smýkat ze strany na stranu. Hlavní jejich požadavek byl, aby byl k dispozici subwoofer, takže si přijďte zavlát v proudu zvuku!

A pár slov o Hoprichu, kde koncert proběhne. Bývalou faru najdete samozřejmě hned vedle kostela v Martínkovicích. Něco o jejím příběhu a skvělých Smékalových si můžete přečíst zde. Koncert bude ve stodole, která není zcela uzavřená, prosím počítejte s tím, že na atmosféru tak ovlivní i panující počasí (mělo by být ale teplo). Těšíme se na vás a budeme rádi, pokud pozvete kamarády!

Místo konání
Martínkovice

Martínkovice

Nejvýznamnější památkou je barokní kostel sv. Jiří a Martina, který patří do broumovské skupiny kostelů. Nedaleko Martínkovic na hřebeni Broumovských stěn se nachází přírodní útvar Kamenná brána, který

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)