Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Bachtale Apsa/ Musica Balkanika
banner

Bachtale Apsa/ Musica Balkanika

Adresa: 549 57 Teplice nad Metují
Začátek:13. 7. 2024, 16:00
Web:www.teplicenadmetuji.cz/
Vstupné 350 Kč na dětský program i koncerty, děti do 15 let zdarma (odpoledne nejvíce dvě děti v doprovodu dospělého). 

Město Teplice nad Metují a SDH Zdoňov zvou na odpoledne plné hudby a zábavy pro děti s Bárou Hrzánovou, Mário Bihárim a kapelou Bachtale Apsa a také brněnskou Musica Balkanika. 

Název Bachtale Apsa, v překladu Slzy štěstí, vyjadřuje pestrost nálady a emocí, které hudba, nejenom ta romská, od nepaměsti v posluchačích vyvolává. Kapela spojuje muziku balkánských, maďarských, španělských, ruských i slovenských Romů. Brněnská skupina Musica Balkanika hraje, zpívá a tančí v neodolatelném balkánském rytmu na pomezí srbské tradice a gypsy jazzu. 
 
Již od 16 hodin bude probíhat tvořivé odpoledne pro děti, přijede kovář se svou prvorepublikovou kovárnou, s indiánem si vyrobíte lapač snů, teta pekařka s vámi upeče a ozdobí ty nejlepší perníčky nebo si ve výtvarné dílně vytvoříte postavičky broučků a zvířátek. 
 
 
 

Místo konání
Teplice nad Metují

Teplice nad Metují

Město Teplice nad Metují leží v malebném údolí na horním toku řeky Metuje v blízkosti státní hranice s Polskem. Celé území města patří do CHKO Broumovsko. Podstatnou část katastru města pokrývá národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály, které patří

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)