Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Kde domov můj?

Kde domov můj?

Adresa: 549 57 Teplice nad Metují
Začátek:12. 8. 2022, 18:00
Vstupné: zdarma
Pořádá: Město Teplice nad Metují

V rámci oslav 660 výročí od první písemné zmínky o městě Teplice nad Metují a 50 let povýšení na město proběhne projekce dokumentu režiséra Ondřeje Valchaře Kde domov můj. Dokumentární snímek popisuje osudy německého obyvatelstva vysídleného po 2. světové válce. Cílem dokumentu není rozdělovat, ale spojovat. Celým snímkem je protkána myšlenka na vzájemnou spolupráci a porozumění.

Místo konání
Teplice nad Metují

Teplice nad Metují

Město Teplice nad Metují leží v malebném údolí na horním toku řeky Metuje v blízkosti státní hranice s Polskem. Celé území města patří do CHKO Broumovsko. Podstatnou část katastru města pokrývá národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály, které patří

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)