Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Havel na houbách
banner

Havel na houbách

Adresa: Mírové náměstí 105, 550 01 Broumov
Lokalita: Konferenční sál IC Broumovska
Začátek:17. 4. 2024, 19:00
Web:www.vaclavhavel.cz/

Projekce němého filmu s živým hudebním doprovodem kapely Trilobeat je součástí třídenního kulturního maratonu Václav Havel tady a teď. 

Knihovna Václava Havla, město Broumov, Vzdělávací a kulturní centrum Broumov a Music and Theatre SG Pitaš vás zvou na akci Václav Havel tady a teď – koncerty, workshopy, výstavy a besedy  – v roce, kdy si připomínáme 35 let od Sametové revoluce.

Havel na houbách je filmová koláž veřejnosti dosud neznámých němých snímků z domácího archivu rodiny Havlových zachycuje dobu přibližně dvou desetiletí, kdy byl budoucí prezident ještě ,,na houbách” a končí jeho narozením v roce 1936. Film, který vznikal v Knihovně Václava Havla v létě a na podzim loňského roku, se pohybuje na pomezí dokumentu a němé grotesky.

 

Místo konání
Konferenční sál IC Broumovska

Konferenční sál IC Broumovska

Konferenční sál IC Broumovska se nachází na Mírovém náměstí v budově informačního centra. Konferenční prostory jsou pravidelně využívány k pořádání konferencí, koncertů, promítání, besed apod.

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)