Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Leo Lyons, Damon Sawyer, Joe Gooch

Leo Lyons, Damon Sawyer, Joe Gooch

Undergroundový klub Eden srdečně zve na koncert Leo Lyonse z legendární kapely Ten Years After , která hrála v roce 1969 na WOODSTOCKU a v klubu Eden vystoupí s kapelou Hundred Seventy Split. 

Bývalý spoluzakladatel a baskytarista Ten Years After je profesionálním hudebníkem již 60 let. Slávu a bohatství našel po vystoupení na legendárním festivalu Woodstock v roce 1969. Leo Lyons žil v Nashvillu 15 let, pracoval jako skladatel pro hudební společnost a nyní žije ve Walesu. V současné době cestuje po Evropě se svou nejnovější kapelou Hundred Seventy Split, ale udělal si čas, aby mluvil o svých raných vlivech, Woodstocku, své kariéře, hudbě a Alvinu Leeovi.

Moje současné evropské turné se Hundred Seventy Split probíhá dobře. Letos v létě hrajeme na festivalech – na spoustě hřišť – většinou v Německu, Belgii a Holandsku. Některé jsou velké události a jiné méně než několik tisíc lidí. V říjnu/listopadu pořádáme prodloužené klubové/divadelní turné po celé Evropě například v Broumově (ČR) v undergroundovém klubu EDEN. Hrajeme dva sety po jedné hodině. První set je celý náš vlastní materiál a druhý set je 45 minut woodstockový set z roku 1969 plus další tři písně Ten Years After z tohoto období, které tvoří hodinu.

Místo konání
Undergroundový klub Eden

Undergroundový klub Eden

Undergroundový klub Eden byl otevřen v roce 2015 v Žižkově ulici v Broumově. Klub provozuje Stanislav G. Pitaš, který ukončil své dlouhodobé působení v Šonově u Broumova, kde

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)