Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Michal Prokop a Framus Five

Michal Prokop a Framus Five

Adresa: Žižkova 49, 550 01 Broumov
Lokalita: Undergroundový klub Eden
Začátek:1. 12. 2022, 20:00
GPS souřadnice:50°34'54,237"N
16°20'9,836"E

Lístky v předprodeji a na místě.
Pořádá Undergroundový klub Eden.

Undergroundový klub Eden srdečně zva na koncert Michala Prokopa a Framus Five.

Od roku 2000 Michal Prokop opět veřejně vystupuje s obnovenou skupinou Framus Five a s akustickým triem. A také vydal několik nových alb a DVD, zejména comebackové Poprvé naposledy (2006), Sto roků na cestě (2012) a dosud poslední  s názvem Mohlo by to bejt nebe...(2021),  opět velmi úspěšných. V roce 2020 měl premiéru Vondrákův televizní dokument o životě zpěváka Michal Prokop: Až si pro mě přijdou….a v témže roce vyšla i kniha rozhovorů s publicistou Michalem Bystrovem pod názvem Ztráty a návraty. Michal Prokop je dvojnásobným členem Beatové síně slávy radia Beat a členem síně slávy ankety Anděl České hudební akademie. Je také nositelem Řádu umění a literatury Francouzské republiky. (L´officier de L´ Ordre des Arts et des Lettres).

Místo konání
Undergroundový klub Eden

Undergroundový klub Eden

Undergroundový klub Eden byl otevřen v roce 2015 v Žižkově ulici v Broumově. Klub provozuje Stanislav G. Pitaš, který ukončil své dlouhodobé působení v Šonově u Broumova, kde

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)