Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Michal Prokop Trio
banner

Michal Prokop Trio

Adresa: Žižkova 49, 550 01 Broumov – Poříčí
Místo: Undergroundový klub Eden
Začátek:18. 4. 2024, 20:00
Web:facebook.com/UndergroundovyklubEden
GPS souřadnice:50°34'54,237"N
16°20'9,836"E

Knihovna Václava Havla, město Broumov, Vzdělávací a kulturní centrum Broumov a Music and Theatre SG Pitaš vás zvou na akci Václav Havel tady a teď – koncerty, workshopy, výstavy a besedy  – v roce, kdy si připomínáme 35 let od Sametové revoluce. 
 

Přijměte pozvání na koncert do Undergound klubu Eden v Broumově na koncert skupiny Michal Prokop Trio
 

Akustické Michal Prokop Trio vzniklo v roce 1987 ve složení Michal Prokop (zpěv, kytara, foukací harmonika), Jan Hrubý (housle) a Luboš Andršt (kytara), kterého po jeho odchodu nahradil kytarista Pavel Marcel. Repertoár tria je výběrem akusticky přepracovaných největších hitů Michala Prokopa, některých jeho písní kterým se nevěnuje Framus Five, a také několika coververzí, samozřejmě zejména z ranku Prokopova milovaného blues, které si jako zatím jediný Čech zazpíval i na největším světovém bluesovém svátku Chicago Blues Festivalu

 

Místo konání
Undergroundový klub Eden

Undergroundový klub Eden

Undergroundový klub Eden byl otevřen v roce 2015 v Žižkově ulici v Broumově. Klub provozuje Stanislav G. Pitaš, který ukončil své dlouhodobé působení v Šonově u Broumova, kde

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)