Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Peus: Flamenco night
banner

Peus: Flamenco night

Adresa: Rooseveltova 15, 549 57 Teplice nad Metují
Začátek:27. 4. 2024, 19:00
Web:www.teplicenadmetuji.cz/

 

"Milujeme hudbu! Hudba má v sobě kouzlo a schopnost výrazně zesilovat prožitky a s tím související nálady a pocity. Obzvláště potom ta španělská, s kusem slunce, vášně a jižanského temperamentu. Kytara, housle, zpěvy a divoká rytmika. Nechte se strhnout, roztančit a zahřát u srdce. "

Takto zvou na své muzicírování členové broumovské kapely PEUS -  Jiří Šála, Petr Vejrosta a Eva Kroupová, kteří se vám představí v sobotu 27. dubna od 19 hodin se svým španělským večerem pod názvem Flamenco night. 

 

 

Místo konání
Teplice nad Metují

Teplice nad Metují

Město Teplice nad Metují leží v malebném údolí na horním toku řeky Metuje v blízkosti státní hranice s Polskem. Celé území města patří do CHKO Broumovsko. Podstatnou část katastru města pokrývá národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály, které patří

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)