Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Sousedská akce na plácku u Stěnavy

Sousedská akce na plácku u Stěnavy

Adresa: Dvořákova, 550 01 Broumov
Začátek:28. 5. 2022, 14:00
Web:www.klasterbroumov.cz
Pořádá: Agentura pro rozvoj Broumovska, z. s.

Poslední víkend v květnu se slaví tzv. Evropský den sousedů a my ho chceme oslavit na plácku u Stěnavy (nedaleko bývalých jatek), kde od loňského roku vzniká místo pro sousedská setkávání a trávení volného času. Společnými silami jsme tady vloni na podzim vybudovali ohniště s posezením a vysadili na 100 sazenic buku. A v zkrášlování chceme pokračovat i letos.

Přijďte nám pomoct s úpravou plácku po zimě – uklidíme jeho okolí, pomůžeme břehu Stěnavy od náletových keřů a společnou práci zakončíme opékáním buřtů. Pro děti bude připravena dílnička výroby “Seed bombs” neboli semínkových květinových koulí.

Nářadí, pracovní rukavice a buřty budou zajištěny. Potřebovat budete jen pracovní oblečení a dobrou náladu.

Těšíme se na vás!

Místo konání
Broumov

Broumov

Město Broumov je více než sedm století správním, hospodářským a kulturním střediskem Broumovské kotliny. Největším turistickým lákadlem je komplex benediktinského kláštera s unikátní kopií Turínského plátna. Historie města Založení města Město Broumov

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)