Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Václav Havel / Ondřej Němec / 1976 - 2011
banner

Václav Havel / Ondřej Němec / 1976 - 2011

Adresa: 550 01 Broumov
Začátek:17. 4. 2024
Konec:28. 6. 2024
Web:www.vaclavhavel.cz/
Knihovna Václava Havla, město Broumov a Gymnázium Broumov zvou na výstavu fotografií ze života Václava Havla, která bude do konce školního roku k vidění v prostorách broumovského gymnázia. 
 
Fotograf Ondřej Němec patřil k blízkým přátelům Václava Havla. Také proto jej mohl během let zachycovat i v těch nějběžnějších situacích. Vznikl tak ojedinělý soubor snímků, který prvního polistopadového prezidenta představuje neokázale a osobně.  

Místo konání
Broumov

Broumov

Město Broumov je více než sedm století správním, hospodářským a kulturním střediskem Broumovské kotliny. Největším turistickým lákadlem je komplex benediktinského kláštera s unikátní kopií Turínského plátna. Historie města Založení města Město Broumov

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)