Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Akce
  • Vánoční prodejní výstava
banner

Vánoční prodejní výstava

Lokalita:Police nad Metují
Začátek:6. 12. 2021
Konec:23. 12. 2021
Web:www.pellyhodomy.cz

Zveme Vás na malou prodejní výstavu do Informačního centra v Polici nad Metují. Těšit se můžete na výrobky od tvůrců z regionu, např. na drátkované a slaměné ozdoby, keramiku, koberce, paličkované a háčkované dečky, kované výrobky, skleněné šperky a mnoho dalších doplňků a dekorací. Přijďte si vybrat drobnosti nebo dárky, které jistě potěší Vás nebo Vaše blízké. Výstava bude otevřena souběžně s provozem Informačního centra: pondělí – pátek 8:30–11:30 a 12:00–16:00 , soboty 8:30–11:30.

Místo konání
Police nad Metují

Police nad Metují

Město Police nad Metují se nachází v náchodském okrese. Geologický vývoj tohoto území ovlivnil nejenom vznik unikátní krajinné oblasti, ale podmínil i vznik jednoho z nejvýznamnějších rezervoárů podzemní pitné vody, s významným vodohospodářským využitím

Detail místa
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)