Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Ekonomika
  • Podniky
  • Centrum Walzel zve na thajské masáže v solné jeskyni
banner

Centrum Walzel zve na thajské masáže v solné jeskyni

René Herzán

Pátek, 12. února 2016

Centrum Walzel zve na thajské masáže v solné jeskyni

Na bohatý program v Centru Walzel v Meziměstí jsme si už zvykli. Fabrika na zážitky, jak se Walzelovce také přezdívá, nyní přichází se skutečně exotickou nabídkou. V sobotu 20. února zve na thajské masáže v solné jeskyni.

"Thajské masáže dopřávají tělu i duši absolutní uvolnění. Za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a vůní orientálních olejů se přenesete do jiného světa. Masáže probíhají ve dvojicích. Vezměte manželku, manžela, kamarádku, kamaráda, přítele, přítelkyni a přijďte k nám. Nabídku zážitků máme opravdu širokou," zve do Centra Walzel manažer Tomáš Svoboda.

Tomáš Svoboda ví, co říká. Už dnes se v Salonu Walzel bude podávat Valentýnské menu pro zamilované páry. Pokud lásce neholdujete, můžete v Restauraci Švejk ochutnat z některý z výběru netradičních řízků.

V pátek si na své přijdou fanoušci muziky. Mark Steiner & His Problems je proměnlivý hudební projekt frontmana Marka Steinera, Američana žijícího v Norsku. Na turné, které se zastaví i v Centru Walzel v Meziměstí, ho doprovodí argentinský kytarista žijící ve Švýcarsku Henry Hugo a český houslista Pavel Cingl. Koncert se koná 19. února od 19 hodin. Hned druhý den jsou již zmiňované masáže.

A na svátek sv. Patrika, v pátek 18. března, v Centru Walzel vystoupí poslká kapela hrající irskou muziku Dagda point. Pít se bude speciální zelené pivo, anglo - irský pivní speciál STOUT, irské whiskey a mnoho dalšího. Přijďte si zatančit, popít a hlavně se dobře bavit. Počet míst je omezen, proto si svá místa rezervujte - 702 208 454, info@walzel.cz.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)