Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Ekonomika
  • Podniky
  • Na Střední průmyslové škole v Hronově soutěžili budoucí elektrikáři
banner

Na Střední průmyslové škole v Hronově soutěžili budoucí elektrikáři

René Herzán

Sobota, 16. dubna 2016

Na Střední průmyslové škole v Hronově soutěžili budoucí elektrikáři

Již tradičně bylo jaro na Střední průmyslové škole v Hronově ve znamení Soutěže odborných dovedností žáků třetích ročníků oborů vzdělání s výučním listem. Hronovská škola byla pořádající školou pro soutěž v oboru elektrikář slaboproud. Sjelo se sem 12 dvoučlenných družstev z celé republiky. Budoucí elektrikáři změřili své síly jak v kategorii družstev, tak v jednotlivcích.

"Domácím se nadmíru dařilo. V jednotlivcích obsadil David Teuber 2. místo a Jakub Jarý skončil na 6. místě. V družstvech byli naši žáci jednoznačně nejlepší, takže pomyslná zlatá medaile zůstala doma. Stejná dvojice (Teuber, Jarý) jela bojovat do Hradce Králové o umístění i v oboru elektrikář silnoproud. I v této soutěži kluci obstáli a obsadili v silné konkurenci družstev pěkné 5. místo," komentovala úspěch žáků školy zástupkyně ředitele Jana Maslikiewiczová.

Nástrojaři z hronovské školy letos vyrazili i na soutěž do Trutnova. Dvojice Jan Pašťálka a Matěj Mrkos obsadila v družstvech 8. místo. Sice nenavázali na úspěch svých předchůdců, ale ostudu škole rozhodně neudělali. Konkurence byla však lepší. "Účastníkům soutěží děkujeme za vzornou reprezentaci školy a věříme, že najdou své následovníky i v příštích ročnících soutěže dodala Jana Maslikiewiczová.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)