Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Lidé
  • Magazín
  • 17. listopad v Broumově
banner

17. listopad v Broumově

Michaela Plchová, foto archiv pořadatelů

Neděle, 20. listopadu 2022

17. listopad v Broumově

Podívejte se na fotogalerii ze setkání u příležitosti 33. výročí Sametové revoluce a 83. let, které uplynuly od tragických událostí roku 1939.

Vpodvečer 17. listopadu se v Broumově konala akce s názvem Modlitba pro Martu, kterou pořádal Broumov 2028, město Broumov a ZUŠ Broumov. Kvůli chladnému počasí  se akce nakonec přesunula do konferenčního sálu infocentra, který se zaplnil do posledního místa. Úvodní slovo pronesl starosta města Arnold Vodochodský a píseň Modlitba pro Martu zazpívala zpěvačka Michaela Vojtěchová v doprovodu žáků ZUŠ Broumov. Poté se lidé sešli na Mírovém náměstí, kde se svíček vzniklo veliké srdce.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)