Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Hyde Park
  • Magazín
  • Jedním z finalistů soutěže Gentleman & Žena České republiky 2021 je rodák z Broumovska Jan Šraitr
banner

Jedním z finalistů soutěže Gentleman & Žena České republiky 2021 je rodák z Broumovska Jan Šraitr

ALL Television

Neděle, 25. října 2020

Jedním z finalistů soutěže Gentleman & Žena České republiky 2021 je rodák z Broumovska Jan Šraitr

Soutěž Gentleman & Žena České republiky 2021 je určena pro muže ve věku 33 - 75 let a ženy ve věku 25 - 45 let. "Pod pojmem Gentleman České republiky si představujeme muže, který žije běžný život a díky naší soutěži se možná stane Gentlemanem České republiky. Slovo Gentleman pro nás znamená Nadhled, Sebevědomí, Charisma, Temperament, Slušné vystupování, Úsměv, Kouzlo osobnosti, a to si myslím, že většina našich finalistů má," řekla Lucy Junk z pořádající agentury Stockholm Dream Production.

Gentlemanství přece nevyžaduje oblek, bohatství, ani snobské chování. Gentlemanem může být opravdu každý. To je charakteristika muže, v jehož společnosti je velmi příjemné pobývat a zároveň cítíte, že v této společnosti být chcete. Každý muž tyto charakteristické rysy v sobě má, ale ne vždy je měl možnost v běžném životě uplatnit. Proto je tu tato soutěž, kde se tyto rysy pokusíme zdůraznit a najít v nich své pravé já.

I přes nepříznivé podmínky s možností vycestování do zahraničí se nakonec všichni finalisté a finalistky zúčastnili soustředění v chorvatském Drveniku. Koncem roku bude spuštěno internetové hlasování, kde budete moci vidět jejich medailonky a fotografie. Na základě internetového hlasování si budete moci zvolit Gentlemana Sympatie České republiky 2021 a Ženu Sympatie České republiky 2021 na stránkách www.gentlemanroku.eu a www.zenaroku.eu.

Jedním z finalistů je i herec epizodních rolí, rodák z Broumovska, Jan Šraitr. Do soutěže se přihlásil na popud kamarádů a svým castingovým videem zaujal natolik, že byl vybrán jako jeden z prvních mezi finalisty této soutěže. "Od soutěže neočekávám výhru, ale spoustu nových zkušeností a zážitků. Věřím, že si to všichni společně s ostatními soutěžícími pořádně užijeme stejně tak, jako tomu bylo v Chorvatsku," řekl finalista pro rok 2021 Jan Šraitr.

"Honzík je takové sluníčko, je s ním velká zábava a opravdu je to jeden z nejhodnějších a nejupřímnějších lidí, které znám. Snad ve finále nezpychne," oznámil další finalista této soutěže.

Finalisty a finalistky soutěže Gentleman & Žena České republiky 2021 čeká tisková konference, zkouška na finálový galavečer a samozřejmě samotný finálový večer v červnu 2021. V rámci finálového večera se finalisté a finalistky představí ve volné disciplíně a dvou módních přehlídkách - volnočasového oblečení a ve společenských šatech.

"Finále prvního ročníku bylo již dvakrát odloženo díky komplikacím souvisejících s krizovými nařízeními. Věříme, že finále prvního ročníku uskutečníme do konce roku," dodala Lucy Junk. Finalistu Jana Šraitra uvidíte v druhém ročníku této soutěže a již teď věříme, že mu budete držet palce.

Společnost StockholmDream Production (www.stockholmdream.com) pořádá také soutěž Dáma roku, která v příštím roce představí finalistky 3. ročníku. Dámou roku 2020 se stala vychovatelka z Klokánku Kateřina Voráčková. V porotě usedla např. Šárka Grossová, zpěvačka Natálka Grossová, Felix Slováček, zpěvačka Ina Urbanová, Martin France, Zuzana Stirská a mnoho dalších. Celým večerem provázeli Miroslav Šimůnek a Karel Voříšek.

Foto Michal Touš

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)