Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Lidé
  • Magazín
  • Letní akce na Koupálu Janovičky

Letní akce na Koupálu Janovičky

Markéta Hanušová

Úterý, 6. července 2021

Letní akce na Koupálu Janovičky

Díky realizaci projektu  „Sportujeme a bavíme se společně v česko-polském pohraničí“ je v areálu na Koupálu na Janovičkách vybudovaná nová multifukční budova a moderní zastřešené pódium a také víceúčelové hřiště. Díky rozvolnění připravuje nyní spolek BCB Broumov z. s. akce pro širokou veřejnost, které se budou konat již v letních měsících.

Na sportovní aktivity se mohou přihlásit týmy vytvořené z kamarádů, rodin nebo pracovní kolektivy. 19. srpna se uskuteční Mezinárodní turnaj v nohejbalu a následovat bude také Mezinárodní turnaj v basketbalu dne 26. srpna.

Celý program akcí odstartoval už 3. července „Otvíráním sezóny“ v areálu Koupála Janovičky, kdy si mohli návštěvníci celý areál prohlédnout a vyzkoušet si veškeré aktivity, které areál nabízí.

V létě proběhnou také divadelní představení a ve spolupráci se ZUŠ Broumov taneční vystoupení českých a polských tanečních souborů dne 14. srpna. Další akce bude spolek postupně zveřejňovat. Těšit se můžete například na hudební kemp, fotografický workshop, turnaj v pétanque, workshop o sportech a další. Sledujte stránky www.bcb-janovicky.cz. Těšíme se na setkání při sportovních a kulturních akcích v celém areálu.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)