Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání

Periferie něhy

Eva Kroupová

Neděle, 1. srpna 2021

Periferie něhy

Erotika? Součást života, jíž se dotýkáme jemně, náruživě, soutěživě i hravě. Celoživotně, občas, pravidelně, čtvrtečně, nárazově jedinečně. Umělecký pohled v 30 povídkách a 12 básnických obrazech nabízí v září vycházející kniha Periferie něhy.

Příběhy o vztazích, erotickém tělesnu i duševnu křižují smyšlenými životy ženských i mužských hrdinů. Bez studu, s puncem intimity. Děj není orámován regionálně, nevychází ze skutečných situací, ale utíká spirálou erotického fantazijna – k lásce, dotekům, k bolesti rozchodů i štěstí v rozličnosti milování.

Text je doplněn barevnými uměleckými kolážemi. Fotografický materiál ke knize poskytla různorodá broumovská zákoutí. Tělesné partie modelů a modelek spadají do kategorie poloakty aneb estetické polojasno...

Na publikaci spolupracovala fotografka Vesna Walden, k hlavním vizuálním tvářím knihy patří například broumovský rodák Josef Dittrich.

Naladit se, pobavit, zasnít a probudit, ztotožnit se, nadzvednout obočí i otevřít brány něhy na okraji periferie můžete společně s námi na křtu 23. září 2021.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)