Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání

Mám rád happy end

Michaela Mašková, foto archiv M. Indry

Pátek, 24. května 2024

Mám rád happy end

V Páteční štafetě odpovídá Miroslav Indra z Hejtmánkovic.

Lenka Hlaváčková: Ráda bych se zeptala jednoho truhláře z Hejtmánkovic, který bydlí na stejné adrese jako já a máme spolu tři děti, kdy si mě tedy konečně vezme?

Miroslav Indra: Člověk začne zase po čase klikovat, do toho sa objeví ovulaca a ejhle! Vzhledem k tomu, že tě mám upřímně rád z celého srdce jako před 23 lety, kdy jsme se v Minnesotě seznámili a taky mám rád happy end, tak moje odpověď zní, že to bude brzo. A to je, než ti sundají rovnátka. Pak už nemám šanci. To by tě někdo určitě pobláznil a byla by to věčná škoda, kdyby ta naše společná super jízda životem šla do kytek.

 

Co Vás těší na životě na Broumovsku?

Úplně všecko. Dobrá voda, krásná příroda, rodina, přátelé, moje práce, která mě opravdu baví a naplňuje, volejbal a s tím koučování skvělých nadějných dětí, tenisové kurty, na kolo je to tu úplně boží, golfové hřiště, koncerty ArtCafé, obchod U šafáře, konzum na Křiničáku… Je tady super ZUŠka, Ulita a vůbec nesčetně kroužků pro děti… Na to, co mě tu těší, by nestačilo ani dvacet stránek.

 

Jaký je Váš největší kulturní zážitek v poslední době?

Zrovna minulý týden jsem byl na smyčcovém koncertě od ZUŠ Broumov, kde absolvovala naše starší dcerka. Sáruška hrála božsky, ale byl tam mezi vystupujícími jeden vlasatý „typson“ (neznám jménem, ale letošní maturant) a ten, když spustil na housle, tak to byla absolutní bomba. Jinak z větších akcí to je Mňága a Žďorp na Big Boši, DeadBeatz ve Dřevníku, PSOčko na letišti…

 

Jaké je Vaše nejoblíbenější jídlo, a pokud nám prozradíte, i Váš největší jídelní prohřešek?

Moje nejoblíbenější jídlo je T-bone steak od mojí nevěsty Lenky Hlaváčkové.  Je opravdu štěstí na taléřku. Nebráním sa také hamburgerům, salátům nebo taky kachně s rýží z Linh Chi. A prohřešky? Ty opravdu nemám…

 

Kdybyste se mohl kohokoli na cokoli z Broumovska zeptat, koho a na co byste se zeptal?

Rád bych sa zeptal pána z Linh Chi (co dělá tu kachnu), co mu v životě dělá radost kromě práce a rodiny.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

  • Milan Sokol
    Datum: 24. 5. 2024 08:56

    Svět je krásný , s vámi :-)

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)