Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
banner

Mám vášeň pro práci s lidmi

Michaela Mašková, foto archiv J. Tomáše

Pátek, 12. dubna 2024

Mám vášeň pro práci s lidmi

V Páteční štafetě odpovídá Jaroslav Tomáš z Police nad Metují.

Josef Martinec: Štafetu bych předal Jardovi Tomášovi, který převzal zahradní restauraci Vražedné pobřeží, s níž jsem byl hodně spjatý. Ptám se Tě, Jardo, co plánuješ na letošní sezónu a co tě přimělo pustit se do restaurace?

Jaroslav Tomáš: Pepo, moc ti děkuji za předání štafety. Vážím si toho, co děláš pro polickou kulturu. Díky tobě jsem zjistil, že Kubb je opravdu sport, který spojuje lidi. A rád bych poděkoval své manželce s dětmi, díky nímž jsem mohl tento krok k převzetí Vražedného pobřeží udělat. Přiměla mě k tomu moje vášeň pro práci s lidmi, a také to, že jsem velký fanoušek fotbalu. Takže jasná volba.

Na letošní sezónu jsme naplánovali rekonstrukci celého kiosku, kterou jsme se ženou díky jejím rodičům, zkušeným řemeslníkům a Spartaku Police úspěšně zvládli. Chceme, aby u nás lidé byli maximálně spokojení a cítili se dobře. Proto je možné navštívit v Polici fotbalová utkání s občerstvením, živou hudbu, Dětský den s vystoupením Suchodolských mažoretek, Polický vandr a další. Letos u nás na tradiční pouťové zábavě, která se koná 17.8., zahraje kapela Nanovor a 18.8. DJ Tomáš Fulka.

 

Co Vás těší na životě na Broumovsku?

V Polici nad Metují žiji od malička a odjakživa miluji zdejší přírodní krásy, které tu vidím kolem sebe každý den. Lidé tu jsou hodní, přátelští, a to mě velmi těší.

 

Jaký je Váš největší kulturní zážitek v poslední době (může být kniha, CD, koncert, výstava…)?

Největším kulturním zážitkem byl koncert Police Symphony Orchestra, který jsem v říjnu navštívil v Kolárově divadle.

 

Jaké je Vaše nejoblíbenější jídlo, a pokud nám prozradíte, i Váš největší jídelní prohřešek?

Nejoblíbenějším jídlem jsou bezprostředně brynzové halušky, které mi vždy vařila maminka. Pocházela z Vysokých Tater. A prohřešek?? Když jsou dobré korbáčiky, spořádám i kilo na posezení.

 

Kdybyste se mohl kohokoli na cokoli z Broumovska zeptat, koho a na co byste se zeptal?

Štafetu předávám Paní Radce Rubáčkové, cvičitelce a vedoucí TJ Sokol Police nad Metují. Rád bych se zeptal, jak si v současnosti stojí Sokol v konkurenci ostatních sportovních kroužků pro děti, ale nejen pro ně, a co pro polická jednota veřejnosti nabízí?

 

 

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)