Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Divadlo
  • Kytice a Lakomec míří do klášterní zahrady
banner

Kytice a Lakomec míří do klášterní zahrady

Kateřina Ostradecká

Středa, 30. června 2021

Kytice a Lakomec míří do klášterní zahrady

První červencové dny budou v Broumově ve znamení letního open air divadla. V zahradě broumovského kláštera se uskuteční unikátní divadelní představení pod širým nebem v podání herců královéhradeckého Klicperova divadla.

Ve čtvrtek a v pátek, 1. a 2. července ve 20:30 hodin, odehrají inscenaci Lakomec – legendární Moliérovu komedii o maniakální touze po penězích nastudovanou v režii Michala Háby.  V sobotu 3. července ve 20:30 hodin pak budou mít diváci možnost zhlédnout jevištní podobu sbírky balad Kytice, která je nejslavnějším dílem Karla Jaromíra Erbena a jedním z nejznámějších děl české literatury vůbec.

Vstupenky, které se pohybují v rozmezí od 390 do 450 Kč, je možné zakoupit v Infocentru Broumov, na pokladně prohlídkového okruhu broumovského kláštera nebo online na www.klicperovodivadlo.cz.

Přidejte komentář:

Diskuse je uzamčena pouze pro registrované uživatele.
Pokud se chcete do diskuse zapojit, zaregistrujte se nebo se přihlaste

Diskuze k článku:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)