Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Divadlo
  • Studenti broumovského gymnázia uvedou hudebně-divadelní představení Déjà-vu
banner

Studenti broumovského gymnázia uvedou hudebně-divadelní představení Déjà-vu

DÁŠA ŽIDOVÁ A EVA KROUPOVÁ

Úterý, 24. května 2016

Studenti broumovského gymnázia uvedou hudebně-divadelní představení Déjà-vu

Déjà-vu se možná přihodilo většině z nás, i když jsme si to třeba takto nepojmenovali. "To už jsem přece viděl, zažil, cítil, slyšel... Zdálo se mi to, nebo to byla skutečnost?"

Podobně bilancují i mladí lidé z naší hry. Trochu současnost – trochu polovina 15. století. Francois Villon se svými přáteli i nepřáteli – parta lidí, kapela Wajnot?. Trochu hospodská legrace – trochu milostných či tragických scén. Zápletky ovšem nadčasové – vlastní místo v životě, opravdová láska, přátelství, možnost vyjádřit se podle svého, vzepřít se proti zavedenému řádu, obhájit pravé hodnoty.

Herecké výkony studentů v představení doplní množství písní v podání kapely Wajnot? i charizmatický hlas Pavla Nováka (broumovského rodáka, který v současnosti působí jako herec v Brně). Taneční čísla připravila Bára Hovorková a výtvarně se na inscenaci podílela Jitka Smolíková či Dáša Zbořilová. Světla a zvuk zajistí Jakub Šleis.

Projekt vznikl za podpory NF Gymnázia v Broumov, města Broumova, Agentury pro rozvoj Broumovska, BSS, firmy Z-trade či Bohouškovy pálenice Martínkovice. Srdečně vás zveme do sálu Dřevníku klášterní zahrady 13. nebo 14. června od 19 hodin.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Telefon: +420 777 314 251
Email: rene.herzan@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)