Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Hudba
  • Čechomor na Koupálu

Čechomor na Koupálu

Markéta Hanušová, foto Barbora Mráčková

Čtvrtek, 7. července 2022

Čechomor na Koupálu

Legenda české hudební scény – kapela Čechomor vystoupí už tuto sobotu 9. 7. od 20 hodin na Koupálu Janovičky. Odstartuje tím hudební sezónu, která je jednou z dalších novinek v celém areálu. 

Česko-moravská hudební skupina, jež originálním způsobem zpracovává lidové písně, působí na scéně již přes třicet let. Za tu dobu se Čechomor mnohokrát proměnil jak personálně, tak stylem hudby. Jeho charakteristickým rysem ale vždy zůstala nápaditost aranžmá, osobitá interpretace a inspirace v lidové písni. Skupina koncertovala úspěšně v Evropě, Severní Americe, Rusku, Číně, Mongolsku a Austrálii, natočila přes dvacet alb pro přední česká i světová vydavatelství a spolupracovala s řadou významných umělců. „Jsme velmi rádi, že se nám podařilo najít termín a Čechomory na Broumovsko přivést. Doposud jsme měli koncerty a akce převážně pro publikum, které chodí na BCB Summer Jibbing, ale to se v letošní sezóně mění. Chceme, aby Koupálo Janovičky a akce na něm, byly pro všechny věkové kategorie, aby to prostě bylo místo setkávání všech věkových generací a aby se na oblíbené interprety různých stylů i žánrů nemuselo jezdit daleko,“ říká Martin Franc, booking manažer Koupála, a dodává: „Máme radost, že začínáme zrovna takovou peckou jako je Čechomor.“ Lístky na koncert budou k dostání na místě.

Další novinkou, která v areálu Koupála funguje od začátku července, je vstupné do areálu. Kdo bude na výletě v okolí a bude se chtít zastavit a občerstvit, má ke kiosku vstup zdarma. Vstupné do celého areálu, kde můžete využit slackline, pumptrack, skluzavku, hřiště, vodní nádrž stojí na celý den pro dospělého 100 Kč, od 14:00 do 18:00 hodin je to 80 Kč. Pro děti je potom celý den za 80 Kč, od 14:00 do 18:00 hodin za 60 Kč. Pro všechny, kteří chodí na Koupálo pravidelně, je připravená permanentka v ceně 1 400 Kč pro dospělého a 900 Kč pro děti. Informace o akcích, areálu a dalších věcech sledujte na www.koupalo-janovicky.cz.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)