Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Hudba
  • Cimbálová muzika Milana Broučka vystoupí v Hejtmánkovicích
banner

Cimbálová muzika Milana Broučka vystoupí v Hejtmánkovicích

Kateřina Ostradecká, foto Michal Sedláček

Úterý, 25. července 2023

Cimbálová muzika Milana Broučka vystoupí v Hejtmánkovicích

Ve středu 26. 7. od 19 hodin vystoupí na kopečku nad Jízdárnou v Hejtmánkovicích Cimbálová muzika Milana Broučka spolu se zpěvákem Václavem Noidem Bártou při oblíbeném piknikovém podvečeru. Jde o jeden ze speciálních koncertů pořádaných v rámci festivalu Za poklady Broumovska.

Středečním koncertem vybočí festival Za poklady Broumovska z obvyklého formátu komorních koncertů v kostelích broumovské skupiny. „Bereme to jako příležitost šířit povědomí o krásách broumovského regionu a skvělému publiku nabídneme kromě tradiční cimbálovky i netradiční spojení se zpěvákem Václavem Noidem Bártou. To se osvědčilo minulý rok, kdy publikum zcela zaplnilo prostory Jízdárny v Hejtmánkovicích. Doufejme, že letos nám bude přát počasí a sejdeme se opět na Kopečku, kde zažijeme společně neopakovatelnou atmosféru uvolněného piknikového open air podvečera,“ říká ke koncertu ředitelka festivalu Tereza Kramplová.

Kromě skvělé hudby si návštěvníci užijí výhledy do broumovské krajiny a stráví jedinečné okamžiky na unikátním místě broumovského regionu. Koncert má ambici spojit hudební publikum různých žánrů a šířit dál povědomí o festivalu i mezi posluchači, kteří si ke klasické hudbě cestu teprve hledají. Večer nabídne i místní gurmánské speciality.

Vstupné na koncert je 290 Kč. Děti do 10 let zdarma. Vstupenky jsou na stání, deky je možné vzít s sebou. Vstupenky lze zakoupit buď v online předprodeji na smsticket.cz, na místě (platba možná pouze v hotovosti) anebo v obvyklé tištěné formě na prohlídkovém okruhu broumovského kláštera. Parkování bude možné před areálem penzionu Jízdárna v Hejtmánkovicích, na hejtmánkovický kopeček se pak dá dostat příjemnou procházkou cca 500 m. V individuálních případech po dohodě na místě je možné dojet až na místo konání, vůz se však musí vrátit na parkoviště. V případě špatného počasí proběhne koncert na Jízdárně v Hejtmánkovicích.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Mašková, šéfredaktorka
Telefon: +420 734 257 512
Bára Fialová, 732 284 847, redakce
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)