Naše Broumovsko Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyka Přejít na přihlášení Přejít na vyhledávání
  • Kultura
  • Hudba
  • Olympic na Koupálu

Olympic na Koupálu

Markéta Hanušová, foto archiv pořadatelů

Sobota, 20. srpna 2022

Olympic na Koupálu

Fotoreportáž z fenomenálního koncertu skupiny Olympic na Koupálu Janovičky.

Pátek 12. srpna zažilo Koupálo Janovičky snový večer. Na Broumovsko v rámci svého turné Olympic Tour 2022 zavítala legenda české hudební scény v čele s Petrem Jandou a areál se doslova otřásal v základech. Více než tisícovka nadšených diváků tančila, sborově zpívala známé pecky, které znají snad všechny generace a areálem se rozprostírala neuvěřitelná energie. To vše se stalo na zatím největší hudební akci na Koupálu. Děkujeme všem, kteří dorazili a společně s námi si koncert užili. Máme radost, že to jde a dáváme vědět, že příští rok budeme v koncertech pokračovat. Věřte, že se budete mít na co těšit.

Přidejte komentář:

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Pro odesláni musíte být přihlášeni
Přihlaste se: E-mail
Nebo se zaregistrujte

Diskuze k článku:

Diskuse zatím neobsahuje žádné příspěvky.
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Odebírejte náš newsletter
O portálu

Zpravodajský portál Naše Broumovsko, který vznikl v říjnu 2010, se zaměřuje na informovanost obyvatel broumovského regionu. Web poskytuje každodenní informační servis a kulturní, společenské, ekonomické či sportovní zprávy nejen z Broumovska, ale i z Královéhradeckého kraje.

Kontakt

Michaela Plchová
Telefon: +420 734 257 512
Email: redakce.nase@broumovsko.cz

Adresa redakce:
Klášterní 1, 550 01 Broumov (Google Mapy)